Napisz co robiłeś w ferie

Pobierz

Bylem z kolezanka w parku ( lub kolega , albo rodzicami ) biegalem z psem , i bylo zajebiscie xd .Napisz jak spędziełeś ferie?. Kalisz , 14.. Ferie z dzieckiem dają nam, rodzicom, szeroki wachlarz możliwości.. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać do cioci, do Zakopanego.Ferie zimowe to czas, na który czekają wszystkie dzieci.. przynajmniej 4.. Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Organizatorzy obozów dla dzieci i rodzice zastanawiają się jednak co z wyjazdami.Napisz 5 zdań w czasie Past Simple z użyciem następujących czasowników: buy, go, learn,watch,be.. 2014-01-11 15:01:33 Napisz zdania pytając w czasie past simple 2018-04-24 18:38:40 Napisz 10 zdań w czasie Past Simple co robiłeś / łaś w weekend .Perfekt to czas przeszly dokonany (np: ich habe gemacht).. W pierwszym tygodniu wybrałyśmy się na łyżwy do Elbląga.. Marzą nie tylko o 2 tygodniach wolnych od nauki ale także o sankach, łyżwach i lepieniu bałwana.. Przynajmniej 4 zdania PLISSSS Rozwiązania (1) Autor: paja0000.. Podpowiadamy jak spędzić czas ze śniegiem lub bez niego.Jak spędzacie ferie zimowe?. Dotychczasowe odpowiedzi napisane sa w czasie Imperfekt, czyli przeszly niedokonany (ich machte) Nie mam ochoty wymyslac nowych zdan, dlatego wykorzystalam te moich poprzednikow.. W trosce o zdrowie premier RP .Co robiłaś wczoraj przez czały dzień?. am Strand Ball spielen - grać w piłkę plażową..

co robiłeś??

Napisz kilka zdań na temat co robiłeś w ferie zimowe ( w czasie przeszłym perfekt) Pomoże ktoś?. Cześć Karolina!. ale napisał, że rezerwacja jest .napisz co robiłeś w ostatnim weekendzie Rozwiązania (2) Autor: buhajf.. Każdego dnia wstawałbym o 11.. 2. dodano: 2012-10-15 18:08:16. hmmm społem xD to polecenie jest bardzo dokładnie Autor: kwasiorek.. Toruń, 15 marca 2009 Drogi Mikołaju!. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Decyzję, by przerwa od nauki była skumulowana w czasie od 4-17 stycznia, rząd argumentuje walką z epidemią koronawirusa.. Na feriach pojechałam z całą rodziną na łyżwy do Wrocławia i było bardzo fajnie.. Kalisz , 14.. Gdy byłem w domu bardzo często grałem na komputerze oraz oglądałem telewizje (jezeli masz rodzenstwo młodsze to mozesz rowniez napisaz ze sie bawiłeś z z nimi klockami itp) ja nie wiem co .Ferie zimowe 2021 - wolne bez wyjazdów.. Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.o ja nie mohe co tu sie dzieje-- trochę tolerancji:D biedulko, wątpie,żeby ktoś się tu za to wziął, musisz sama się nauczyc pisac wypracowania, będzie dobrze;) To nie jest takie trudne:p .Napisz co robiłeś w wakacje gdy byłeś w domu?. Ferie Zimowe i zimowa przerwa będzie trwać w sumie 26 dni, ale niekoniecznie uczniowie będą w pełni szczęśliwi..

napisz co robiłaś w ferie po niemiecku .

Więc teraz nie chce mieć problemów.. Odwiedzam kuzynostwo.List, co robiłeś w ferie- porsze o sprawdzenie.. Ferie jak sam wspomniałeś już się skończyły, więc po co gdybać?. die Möwen füttern - karmić mewy85% Napisz list do kolegi, podziękuj za list napisz o nowym hobby ,dlaczego ciebie interesuje i co robiłes w weekend; Polecane teksty: 84% Ulubiony program telewizyjny (X-Files) 86% Health freaks camp; Czas czytania: 1 minuta.. jak moge napisać że nigdzie nie wyjeżdżałam tylko siedziałam na kompie ale żeby to było w kilku zdaniach i takie fajne ;pco ja robię w ferie zimowe: - jeżdżę na sankach - rzucam się śnieżkami - idę ze znajomymi do kina - jadę do znajomych - oni przyjeżdżają do mnie i robimy imprezkę - słucham muzyki m.in. tuba.pl - robię porządek w swoim pokoju - sprzątam w szafie i innych szafkach( ubrania ubrania ubrania) - jeżdżę do rodziny - jadę na zakupy kupuje sobie ubrania - robię sobie jakieś fajne danie do jedzenia dla siebie lub ewentualnie dla rodziny -Ferie zimowe 2021 mają odbyć się w jednym terminie dla dzieci w całej Polsce..

Co robić w ferie zimowe?

Napisz.. Na wstępie mojego listu chciałabym Cię serdecznie pozdrowić.. napisz co robiłaś w ferie po niemiecku .. List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!. ROZWJĄŻCIE MI TO BŁAGAM TO NA JUTRO !. 0 edytka1760 1 1 0 Śro Lut 4, 2009, 13:06.. Drugi akapit:-Opisz co robiłaś w niedzielę.-Zakończenie.. 15 pkt za rozwiązanie + 8 pkt za najlepsze rozwiązanie - 18.2.2017 (20:43) - przydatność: 84% - głosów: 30"Ferie spędziły w domu".. W pierwszym tygodniu planuje z rodzicami pojechać.Zadanie: dam naj napisz co robiłeś w wakacje 5 zdań czas perfect Rozwiązanie: in meinen letzten sommerferien bin ich an der ostsee in miedzyzdroje mit meinem besten freund Zamknij W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb.Co robić w ferie w domu?. Treść została zweryfikowana i sprawdzona.Napisz po rosyjsku Co robiłaś w ferie zimowe ?. 1 Co dziennie chodziłem po molo Jeden Tag bin ich auf die Mole gegangen.. 2012-01-02 18:34:53; Wypisz sposoby spędzania czasu w ferie/ wakacje po niemiecku oraz napisz wypowiedź pisemną ( co robiłeś/ robiłaś w wakację/ferie) po niemiecku max 10 zdań z tego i z tego ( proszę tylko bez tłumacza i innych tego typu rzeczy ) z góry dziękuje 2016-10-16 20:59:34im Zelt schlafen - spać w namiocie..

Co robisz na ferie zimowe?

z kim tam jest i co robi.. Cześć Karolina!. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. Prace domowe, problemy lingwistyczne.. Było bardzo fajnie.. Nawet jeśli tegoroczne ferie zimowe z dziećmi będą inne niż zazwyczaj, a większość z nas zostanie w domu, wciąż możemy kreatywnie spędzić czas z najmłodszymi członkami rodziny.Napisz list do kolegi w którym opiszesz jak być prawdziwym dżentelmenem.. Jedziecie w góry, jesteście u dziadków, jeździcie na sankach lub nartach?. Jednak niedawno dowiedziałam się co powinieneś robić, żeby być prawdziwym.Napisz co robiłeś w wakacje gdy byłeś w domu ?. Dość dawno do Ciebie nie pisałam, bo nie miałam o czym.. Piszę do Ciebie ten list, gdyż pragnę podzielić się z Tobą moimi planami na ferie.. - Chcemy żeby w ferie wszyscy zostali w domu - mówił minister zdrowia Adam Niedzielski.. den Badeanzug anziehen - zakładać strój kąpielowy.. No i nie wiem, jak będzie - mówi.. 2 Co jakiś czas z rodzicami jeździłam na rowerze Manchmal bin ich mit meinen .List do kolegi/koleżanki o zimie, świętach lub planach na ferie.. Użyj czasu przeszłego.. Póżniej wstąpiliśmy do Mcdonalda i zjedliśmy bardzo pyszne jedzenie.. Z poniższych zwrotów na pewno uda Wam się ułożyć parę zdań lub całe opowiadanie po niemiecku o feriach zimowych.. Kuzynka miała ze mnie ubaw ponieważ nie umiałam jeździć na łyżwach, ale w końcu się .. Jeździłam także do kina razem z moją kuzynką.List do koleżanki/kolegi o świętach,zimie lub o planach na ferie!.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt