Zachowanie zwierząt wyatt

Pobierz

Książki i inne produkty w niskich cenach w księgarni internetowej dobraksiazka.plFeb 12, 2022Krótki kurs.. Zachowanie zwierząt: .. Tristram D. Wyatt omawia ewolucję zachowania zwierząt, rozwój zachowania u poszczególnych osobników (z uwzględnieniem wzajemnego wpływu genów, epigenetyki i doświadczenia), nasze współczesne rozumienie społeczności zwierząt oraz zachowania zbiorowe, takie jak poruszanie się stad szpaków.. Książka z kategorii Akademickie w cenie 35.10 zł.. Dzięki zastosowaniu nowych narzędzi molekularnych, takich jak profilowanie DNA i genomika, w badaniach nad zachowaniem .Informacje o ZACHOWANIE ZWIERZĄT, TRISTRAM D. WYATT - w archiwum Allegro.. Wyszukiwarka OK + Twoje konto 0 Ulubione Twój koszykTristram D. Wyatt omawia ewolucję zachowania zwierząt, rozwój zachowania u poszczególnych osobników (z uwzględnieniem wzajemnego wpływu genów, epigenetyki i doświadczenia), nasze współczesne rozumienie społeczności zwierząt oraz zachowania zbiorowe, takie jak poruszanie się stad szpaków.. Zachowanie zwierząt jest kluczowe dla ich przetrwania i rozmnażania.. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.. Dzięki zastosowaniu nowych narzędzi molekularnych, takich jak profilowanie DNA i genomika, w badaniach nad zachowaniem zwierząt dokonuje się rewolucja, z kolei rozwój analizy obrazu i metod obliczeniowych pozwala naukowcom badać zachowanie zwierząt w sposób, w jaki .Tristram D. Wyatt omawia też wybrane aspekty zachowania człowieka w szerokiej perspektywie ekologii behawioralnej..

Zachowanie zwierząt Autor: Wyatt Tristram D.

Zachowanie zwierząt jest kluczowe dla ich przetrwania i rozmnażania.

Seria Krótki kurs to popularnonaukowe książki wydawane przez Oxford University Press, które w przystępny sposób przedstawiają szereg tematów z niemal każdej dziedziny.. Data zakończenia 2022-02-25 - cena 36,56 złKup teraz na Allegro.pl za 35,95 zł KRÓTKI KURS ZACHOWANIE ZWIERZĄT WYATT TRISTRAM D. na Allegro.pl - Kraków - Stan: nowy - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Tristram D. Wyatt omawia ewolucję zachowania zwierząt, rozwój zachowania u poszczególnych osobników (z uwzględnieniem wzajemnego wpływu genów, epigenetyki i doświadczenia), nasze współczesne rozumienie społeczności zwierząt oraz zachowania zbiorowe, takie jak poruszanie się stad szpaków.Zachowanie zwierząt..

...Informacje o Krótki kurs Zachowanie zwierząt Tristram D. Wyatt - w archiwum Allegro.

Zobacz naszą pełną ofertę!. Omawiając z entuzjazmem fakty, analizy, perspektywy i nowe koncepcje autorzy-eksperci sprawiają, że tematy trudne stają się przystępne w .Krótki kurs Zachowanie zwierząt | Wyatt Tristram D.. Krótki kurs.. 0. zamknij .. 22 110 50 33; Kategorie.. Data zakończenia 2022-03-05 - cena 73,20 złAutor omawia ewolucję zachowania zwierząt, rozwój zachowania u poszczególnych osobników (z uwzględnieniem wzajemnego wpływu genów, epigenetyki i doświadczenia), nasze współczesne rozumienie społeczności zwierząt oraz zachowania zbiorowe, takie jak poruszanie się stad szpaków.. × Wszystkie kategorie .. Wyatt Tristram D. Oblicz i-Ratę .Seria Krótki kurs to popularnonaukowe książki wydawane przez Oxford University Press, które w przystępny sposób przedstawiają szereg tematów z niemal każ.Serwis rekomendujący interesujące książki.. BiblioNETka to również duża baza wiedzy o książkach i ich recenzje.. Prezent do każdego zamówienia.. Napisz i zapoznaj się z rezenzjami o książce na stronie LitRes!. | Wydawnictwo Naukowe PWN.. Zamów z dostawą już od 7.90..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt