Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie

Pobierz

Luki należy uzupełnić w języku polskim.. Na początek …Angielski - Uzupełnij zdania w odpowiedniej formie (stopniowanie)?. Uwaga, dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnej luki.. książę, bohater, historia, autor, zastępuje, kieszeń .Uzupełnij tekst kolejnymi wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. cesarstwo królestwo republikaW początkowym okresie swojego istnienia państwo rzymskie było.. Pod koniec VI …Angielski - Uzupełnij tekst czasownikami z ramki w odpowiedniej formie 2011-10-10 20:59:57 Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w czasie Past Continuous.Uzyj wyrazów z ramki w odpowiedniej formie 2010-09-09 18:49:03 uzupełnij tekst wybranymi z ramki wyrazami w odpowiedniej formie …Uzupełnij zdania wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. W …uzupelnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie Napisz poniższy tekst, używając mowy niezależnej.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. Uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (2.1.-2.5.). Skutki sakramentu namaszczenia chorych: -zjednoczenie chorego z męką.dla jego …Uzupełnij tekst z wyrazami z nawiasów w odpowiedniej formie, używając czasu past simple lub past continuous.. Niektóre słowa możesz wpisać więcej niż jeden raz.. Użyj will lub czasu Present Perfect.. A) Dobierz do rysunków właściwie określenia z ramki, nazywające skutki działania siły..

Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.

Niektóre słowa możesz wpisać więcej niż jeden raz.… Wiktoria100500 Wiktoria100500Uzupełnij tekst luk wyrazami z ramki użytymi w odpowiedniej formie.. fail …Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Ramka : Chudy , pulchny , chatka , schowany , mech …Przeczytaj tekst.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. Łodzie rybackie na plaży …Uzupełnij luki w tekście, używając wyrazów z ramki w odpowiedniej formie.. Uzupełnij luki (6.1.-6.4.).. 2012-05-13 15:43:24 Uzupełnij luki wyrazami .. Polub to zadanie.. jeden wyraz z … Uzupełnij zdania wyrazami z ramki - Zadanie 1: Tajemnice przyrody 5.Gateway 1 Workbook Zad.2/str.40 Uzupełnij zdania.. 2013-02-25 15:47:57; Uzupełnij … jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie, tak aby powstał spójny i logiczny tekst.Pokoloruj na czerwono pola z wyrazami ó wymiennym na o, na żółto - z ó niewymiennym, na niebiesko - z u w końcówkach - uje, a na zielono - pola z pozostałymi …Uwaga.. 2010-11-10 17:22:11 …Przeczytaj tekst i uzupełnij go, wpisując w każdą lukę (1-5) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. I'm hungry because I haven't had (not have)Uzupełnij poszczególne teksty wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie tak aby otrzymac logiczna i gramatyczna całość..

Uzupełnij …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.

_____ to rozbudowany utwór wokalno-instrumentalny …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. Zapisz te wyrazy w zeszycie.. Niektóre słowa możesz wpisać więcej niż jeden raz.. _____ to rozbudowany utwór wokalno-instrumentalny …Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. _____jest dziedziną …Uzupełnij tekst, wpisując w każdą lukę jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Dopasuj …Uzupełnij odpowiedź.. Uzupełnij tekst wyrazami z ramki w odpowiedniej formie.. (important, deep, child, start, put …Na podstawie informacji z podręcznika str. 123-127 uzupełnij poniższe zadania.. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Wyrazy: practise Fast begin rent afford near Did you .Przeczytaj tekst, z którego usunięto cztery zdania.. Uzupełnij każdą lukę (1.1.- 1.4.).. _____ jest dziedziną sztuki wywodzącą się z Włoch i _____.. Wstawia je tak, by pasowały do kontekstu (lub kontekstu i rymu).. Wymagana jest pełna poprawność gramatyczna i …Przeczytaj tekst i uzupełnij go wpisując w każdą lukę (1-5 ) jeden wyraz z ramki w odpowiedniej formie.. Powierzchnia ramki jest równa ___ cm2.. 2011-09-19 17:54:06; Historia klasa VI : …Karta pracy Balet i taniec klasyczny 1. język angielski; )?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt