Testy mikołajek i inne chłopaki

Pobierz

Bajkowisko - bajkiKup teraz na Allegro.pl za 64,90 zł MIKOŁAJEK I INNE CHŁOPAKI opracowanie TESTY na Allegro.pl - Susz - Stan: nowy - Radość zakupów i bezpieczeństwo dzięki Programowi Ochrony Kupujących!Mikołajek i inne chłopaki.. 8 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Rosół b. Bigos c .jak dobrze pamiętasz lekturę " Mikołajek i inne chłopaki " ?. 22.05zł.. brawo!. brawo!. Opiekun klasy Mikołajka to: a.. Zdarza się, że popadają w konflikty, które nieraz kończą się bójkami.Gdzie rozgrywają się wydarzenia książki "Mikołajek i .". Mikołajek i inne chłopaki.. a) Mikołajek b) Kleofas c) Euzebiusz 10.Testy z lektury mikołajek i inne chłopaki.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytaniaMikołajek i inne chłopaki.. Przewiń Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Proszę pomóżcie.. Gdzie rozgrywają się przygody Mikołajka?. Materialy powiazane z testem: Test: Akademia Pana Kleksa Sprawdzian .Plik test z lektury mikołajek i inne chłopaki z odpowiedziami.pdf na koncie użytkownika nyctluna • Data dodania: 18 lip 2020.. Praca domowa - Która postać jest według ciebie najzabawniejsza?. Udostępnij.. o lekturze "Mikołajek i inne chłopaki" - Test 1) najlepszy przyjaciel Mikołajka a) Euzebiusz b) Alcest c) Ananiasz d) Gotfryd 2) Kogo najbardziej nie lubi Mikołajek?. W co grali chłopcy w klasie podczas deszczu?.

Mikołajek i inne chłopaki DRAFT.

Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.. brawo!. Autorem Mikołajka.. jest: a. René Goscinny b. Carlo Collodi c. Jules Verne d. Jean de La Fontaine 2.. Rozwiąż test składający się z 15 pytań.Question 1 45 seconds Q.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki.. Rano w szkole koledzy zdziwili się, że Kleofas - najgorszy uczeń przyszedł do szkoły w okularach.. 1) Najlepszym przyjacielem Mikołajka jest: mikołajek" (lektura obowiązkowa) - test podsumowujący 1/11 Jak się nazywał najlepszy przyjaciel Mikołajka?. Pierwszy przyniosl do szkoly zeszyt ze znaczkami i oznajmil, ze zostal filatelista.Mikolajek A to.. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .Test z treści lektury ,,Mikołajek i inne chłopaki" 1.. Co wiesz o Mikołajku i jego rodzinie?. Jeśli chcesz, aby Twoje wyniki się zapisały, zaloguj się.. Ostatnia data uzupełnienia pytania: 2012-01-04 18:45:17.mikołajek i inne chłopaki test i odpowiedzi.pdf (22 KB) Pobierz.. Brakuje odpowiedzi.. Część 3. fajne!. Zapraszamy do naszych zbiorów zgromadzonych w działach: Ściągi gotowce wydrukowane, czy też Ebuda-cd - ściągi na płycie.. W szkole Mikołajka: a. jest 10 dziewczynek b. jest większość chłopców c. jest większość dziewczynek d. są sami chłopcy 3.. Wchodzisz do wersji demo quizu.. Konkurs czytelniczy dla klasy V. imię i nazwisko..

Oprócz: Testy z lektury mikołajek i inne chłopaki.

1 ocena Najlepsza odp: 100%.. Rozwiaz test skladajacy sie z 14 pytan i sprawdz, w jaki stopniu przyswoiles /as material z lekcji biologii.. Eliza_Kosko 5 lat temu.. Opowiadaja one o przygodach glownego bohatera, Mikolajka, i jego szkolnych kolegow.. Zawiera nieodpowiednie treści?Jan 26, 2022Mikołajek - test znajomości lektury.. Skomentuj.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Mikolajek i inne chlopaki to zbior krotkich historyjek, z ktorych kazda zajmuje jeden rozdzial.. Książeczka jest częścią cyklu opowiadającego o przygodach Mikołajka, jego kolegów i rodziny.. Wybierz poprawną odpowiedź, aby kontynuować.. Seria pytań wielokrotnego wyboru.. Rzeczywiście najlepszy w klasie Ananiasz nosi okulary.Mikołajek I Inne Chłopaki.. 3rd grade .Inne tryby testu.. Część 1.. Dalej.. 03.03.2015 o 20:40 rozwiązań: 1.Mikołajek i inne chłopaki - streszczenie szczegółowe.. Część 2. fialkowskip_04433.. Ma wielu kolegów, z którymi wpadają na szalone zabawy, mają mnóstwo pomysłów i nigdy się nie nudzą, często coś przeskrobią.. Kleofas ma okulary.. mikolajek i inne chlopaki test i odpowiedzi .. Sprawdź jak dobrze pamiętasz przygody Mikołajka.. tylko te które były w mikołajku..

Jak dobrze znasz książkę "Mikołajek i inne chłopaki"?

Skomentuj.. Sprawdz!Spektakle online - teatr bez wychodzenia z domu!Rozpocznij testCzas na odpowiedź:10 sekundPodczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Część 1. brawo!. Wypisz repertuar kar jakie stosowano w szkole Mikołajka i wobec chłopców.. Lekarz zasugerował, że może dlatego jest najgorszy, bo niedowidzi.. Powtórz najważniejsze informacje i przygotuj się do sprawdzianu z języka polskiego.. Serwis zamkniety.. Uzasadnij dlaczego 5-10 zdań.. Ilość pytań: 14 Rozwiązywany: 266605 razy.. a) Alcest b) Euzebiusz c) Kleofas d) Ananiasz 3) Z kim przekomarza się tata Mikołajka?. Głównym bohaterem książki "Mikołajek i inne chłopaki" oraz jej narratorem jest kilkuletni chłopiec, Mikołajek.. Dowcipne ilustracje i zabawne sytuacje opowiadają jednocześnie o codziennych problemach, uczą właściwych wyborów i zachowania w stosunku do bliźnich.Test sprawdzający Twoją znajomość lektury "Mikołajek i inne chłopaki" R. Goscinny i J. J. Sempe..

Alcest - jest gruby i ciągle je.Mikołajek i inne chłopaki.

Ananiasz "wybrałam" pliss ;c.. Chłopcy w klasie Mikołajka to: (więcej niż 1 odpowiedź) answer choices Rufus BorysTest składa się z 15 pytań.. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. Odgadnij hasło: Quiz w Poczekalni.. Znasz odpowiedzi na wszystkie (lub prawie wszystkie) pytania!test znajomosci lektury Mikolajek.. Jesteś niezalogowany.. Ilustracje: Sempe Jean-Jacques.. Mikołajek Test wiedzy z lektury.. a) Rosół b) Bunia c) Pan Bledurt d) Nauczycielka 4) Jakie dwie osoby w klasie mają okulary?1) gdzie się dzieje akcja a) portugalja b) hiszpania c) węgry d) francja 2) kto miał ciągle brudne ręce a) joachim b) mikołajek c) rufus d) alcest 3) jak nazywa się kolerzanka mikołajka a) jadwinia b) marta c) maja d) agnieszka 4) jak nazywał się opiekun chłopców a) rosół b) pomidorówka c) żurek d) barszcz 5) na co zachorował rufus a) na świnkę …"Tajemniczy ogród" - test 3 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 1 "Mikołajek i inne chłopaki" - test 2 "Alicja w Krainie Czarów" - test 1 "Alicja w Krainie Czarów" - test 2; Baśnie: "O wilku i siedmiu koźlątkach" Baśnie: "Stoliczku nakryj się" Baśnie: "Pani Zamieć" Baśnie: "Gęsiareczka"Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Pobierz PDF Fiszki Powtórzenie Nauka Rozwiąż test.Rok: 2 007..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt