Zadanie klasowe z lektury ten obcy

Pobierz

Ula poprosiła przyjaciółkę, aby zostawiły go z chłopcami.. Jak dobrze znasz lekturę Ten obcy?. - Ubyszówna, Jaki był dzień w którym zaczęła się akcja?. 2.napisać list, aby zachęcić do przeczytania lektury.. Oczywiście przesyłam wszystkie materiały również na stronę szkolną, ale przyzwyczajamyPytania z lektury Ten obcy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Zadanie: zcharakteryzuj wybraną postac z lektury ireny jurgielewiczowej pt ten obcy Rozwiązanie: nie pomoge ci bo dopiero dzisiaj pisałam sprawdzian ze znajomości lektury chatakterystykaPrzydatność 60% Ten Obcy - Irena Jurgielewiczowa.. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]Ten Obcy Książka "Ten obcy" zrobiła na mnie duże wrażenie.Choć to lektura, to wbrew pozorom świetna.. 4.charakterystyka zenka lub uli ,albo innych przyjaciół.. Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z .Rozwiąż dobrze zadania!. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!Test: Ten obcy - test znajomości lektury.. Zaznacz tylko 1 odpowiedź!. - piętnaście, W którym miesiącu rozpoczęła się akcja?. i c jeszcze może byś oprócz tego listu opowiadania .. mze ktos miał już tą lekture i isał race klasową i co było.. Opowiada o czwórce przyjaciół którzy znaleźli śpiącego pod leszczyną "Obcego" czyli Zenka, który był w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej jak i fizycznej.Poniżej kilka filmików z lekcji dotyczących lektury pt. ,,Ten obcy"..

Są kuzynami.Lista pytań z lektury Ten obcy.

Serwis internetowy, z którego korzystasz, używa plików cookies.. Był lekarzem.. Jego matka nie żyła, a ojciec alkoholik nie interesował się synem.. Główni bohaterowie Tego obcego.. Pełna przygód i niespodzianek.. 2021-12-06 19:08:41 Jakie jest znaczenie dosłowne i metaforyczne przysłowia "wyskoczyć jak filip z konopii" 2021-11-23 19:49:39 Rozprawka udowodnij że jacek spolica był prawdziwym patriotą i bohaterewołajm od się do lektury 2021-11-22 18:58:56; Napisać artykuł na temat korona wirusa 2021-11-22 16:26:48Ten Obcy - przetestuj swoją wiedzę.. Odchodząc usłyszały, jak nieznajomy tłumaczy Marianowi i Julkowi, że będzie musiał rozciąć but, żeby nałożyć go na spuchniętą stopę.Charakterystyka Zenka Wójcika z lektury "Ten Obcy".. Postaw na dokładność i rzetelność informacji zamieszczonych na naszej stronie dzięki zweryfikowanym przez eksperta pomocom edukacyjnym!Ten Obcy Książka "Ten obcy" zrobiła na mnie duże wrażenie.Choć to lektura, to wbrew pozorom świetna.. - w lipcu, Gdzie odgrywała się akcja?. i jakie moga być zadania np: list zachęcający opowidadnie itp: tu już miałam .. a jak to nauczyciele zrobią coś inego no może!. (lektura Ten Obcy) Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: kargola_bocz 30.3.2010 (15:49)Obcy odparł, że nie lubi spacerować z całą bandą i obiecał, że sam dojdzie do wsi..

Głównym bohaterem lektury p.t.

23 pytań Lektury szkolne Lektury_Szkolne.. Są braćmi.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jest ona doskonałym przykładem dla wielu osób.. Kiedy rozpoczęła się akcja książki ten obcy.. wg Polskibezproblemu.. Dlaczego ten obcy szukał wujka.. Wymień trzy umiejętności Zenka Wójcika.Jakie mieliście tematy z lektury,, Ten obcy" na wypracowaniu szkolnym ?. Zostało zamieszczone w zadaniach dla klasy na i najlepiej byłoby tam je edytować i odesłać.. dam nagrodzziee :D.Trudny test z lektury Ten obcy, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Ten obcyNa następnych lekcjach wykonacie kartę pracy dotyczącą lektury "Ten obcy".. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Pytanie dotyczące Tego obcego.. Ten obcy główni bohaterowie.. 2009-11-16 17:19:06; Jakie miałeś pytania na pracy klasowej z lektury "szatan z siódmej klasy"?. Był policjantem.. :" Ten Obcy" jest Zenek Wójcik, szesnastoletni chłopak pochodzący z Wrocławia.. 6.kartka z pamiętnika.. - w Olszynach, Jak na nazwisko miała Pestka?. Książka opowiada o problemach związanych z miłością oraz wyzwaniach związanych z dorastaniem wśród młodzieży..

To zadanie na ocenę.

Gdzie Ula z Pestką znalazły Zenka?. Mijały dni, w czasie których nie zamieniali więcej niż kilkanaście zdań, doktor był zresztą zajęty od rana do nocy.. Ula poszła do pracy aby oddać przekupce pieniądze które ukradł Zenek.Kupowała jedzenie i przynosiła je na wyspe.. Klasa 3.Czy ktoś mi pomoże w kolorowance ze środków stylistycznych?. Dlaczego Zenek Wójcik szukał wujka.. Zerówka Polski.. 3.wolny temat.. 2010-03-06 20:14:59; Jakie mogą być tematy na pracy klasowej z .Hej pomocy mam jutro prace klasową z lektury ten obcy?. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Ten obcy, poziom trudnyTo zadanie się powiodło.. Był budowlańcem.. Akcja książki rozgrywa się w małej wsi, w Olszynach położonych około 150 km od Warszawy.Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci.. Wejdź i dodaj zadane wypracowanie, projekt, prezentację.. Henryk Sienkiewicz, ,,W pustyni i w puszczy" - zadanie dodatkowe dla klasy szóstej (obowiązkowe) Jan 26th,,Quo vadis", Henryk Sienkiewicz - zadanie dodatkowe dla klas ósmych (obowiązkowe) Jan 26th.Streszczenie szczegółowe lektury ten obcy Tu dodasz ZA DARMO zadanie!. Z którą z postaci lektury Ten obcy nabardziej chciałbyś się zaprzyjaźnić i dlaczego.Opisz charakter wybranej postaci..

Tylko na zadanie.pl - bez żadnych opłat.

Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. 2010-01-09 14:13:50; Jakie mieliście pytania na pracy klasowej z lektury pt,,Opowieści z Narnii"?. ula pomogła zenkowi przynosząc mu jeść pić i zaprowadzając go do jej ojca doktora który pomógł wyleczyć nogę oraz skontaktowaniu się z jego wujkiem .Napisz wymyślone dalsze losy Zenka Wójcika z lektury "Ten obcy" Przedmiot: Język polski / Szkoła podstawowa: 1 rozwiązanie: autor: __Justyna__ 30.3.2010 (15:33) Opis Pestki Ubyszównej jako moja przyjaciółka.. Jak dobrze pamiętasz lekturę "Ten Obcy" Ireny Jurgielewiczowej.. Był inżynierem.. zadanie dodane 12 listopada 2011 w Język polski przez użytkownika m127 ( -100 ) [Szkoła podstawowa]1.trzeba stworzyć dalszy ciąg lektury.. Dlatego Zenek uciekł z domu, by na własną rękę szukać swojego wuja inżyniera i u niego zacząć .Pobierz plik zadanie_klasowe_z_lektury_akademia_pana_kleksa już teraz w jednym z następujących formatów - PDF oraz DOC.W skład tej pomocy edukacyjnej wchodzą materiały, które wspomogą Cię w nauce wybranego materiału.. Doktor, który na początku zdawał się szukać porozumienia, wkrótce zaniechał tych prób.. akcja toczy się w małej wsi olszyny powieść ta jest bardzo ciekawa gdyż opowiada opowiada o przeżyciach grupy młodych przyjaciół.. - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraTen obcy - test wiedzy.. Jej bohaterami jest czwórka przyjaciół: Ula, Pestka, Julek i Marian.. Autorka pokazuje nam jak trzeba pomagać innym w trudnych sytułacjach.Ubrania-ten, ta, to Sortowanie według grup.. wg Ntrepczyk.. Są to pliki instalowane w urządzeniach końcowych osób korzystających z serwisu, w celu .. Krótki czas, który spędzali .. TEN OBCY, Irena Jurgielewiczowa.Test z lektury ,,Ten obcy" - Połącz w pary.. Opowiada o czwórce przyjaciół którzy znaleźli śpiącego pod leszczyną "Obcego" czyli Zenka, który był w bardzo trudnej sytuacji rodzinnej jak i .Co zrobiła ula żeby pomóc Ten Obcy.. - dżdżysty i .Ferdyrurke zadania 2021-11-15 23:04:40; .. napisz tak Piszę ten list aby zchęcić cię do przeczytania książki ten obcy.. Proszę o szybką pomoc.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. obcy czy oszukać przeznaczenie Prawda czy fałsz.. 5.opisać najciekawszą przygodę.. Jest ona doskonałym przykładem dla wielu osób..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt