Unit 8 podróżowanie i turystyka test

Pobierz

Rejestracja.. Dowiedz się więcej w naszej polityce prywatności.Podróżowanie i turystyka.. breed crime Pory roku po angielsku Dersim Wypadki - Unit 8 (Podróżowanie i turystyka) angielskie słowka religia system polityczny wielkiej .Longman - Podróżowanie i turystyka; Longman - Podróżowanie i turystyka, test z języka angielskiego Słówka z podręcznika Longman - Matura podstawowa, rozdział 8.. Zadanie 1 ( _____ / 6. punktów) Przyporządkuj wyrazy z ramki do odpowiedniej kategorii.. Średni wynik: 59,92 %.Podróżowanie - Podróżowanie - podróżowanie - Podróżowanie klasa 5 - 08 Edgard - Podróżowanie - kolokacje - 2 Podróżowanie (Podróżowanie rep.. Question Answer;8.Podróżowanie i turystyka • 2.Słownictwo • pliki użytkownika rufi6 przechowywane w serwisie Chomikuj.pl • 8.Podróżowanie i turystyka.doc, Zestaw 8 Podróżowanie i turystyka key.docunit 8 - podróżowanie i turystyka • MACMILLAN - TESTY • pliki użytkownika sephoja przechowywane w serwisie Chomikuj.pl.. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na korzystanie z nich.. Dodatkowe oznaczenie "Sprawdzona treść" wskazuje, że dany materiał edukacyjny został zweryfikowany przez Redakcję lub ekspertów współpracujących z serwisem.. Przetłumacz podane słówka związane z podróżowaniem i turystyką na język angielski.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Podróżowanie i turystyka - Rozsypanka wyrazowa Zadanie tekstowe typu uzupełnij Poziom: A2..

Podróżowanie i turystyka - słówka.

1 Uzupełnij zdania, wybierając odpowiednie wyrazy z ramki.. PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA 48 - 57 środki transportu i miejsca, podróżowanie, zakwaterowanie, ekwipunek, wakacje, wskazywanie drogi, czasowniki złożone, zwrotyTa strona korzysta z plików cookie.. Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach:ROZDZIAŁ 6 TEST PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA .. TEST 6 - UNIT 6A Author: Anita Lewicka Created Date: 4/22/2020 11:27:53 PM .bicycle - rower; boat - łódź; coach - autokar; double decker bus - autobus dwupiętrowy; ferry - prom; lorry - ciężarówka; means of transport - środki transportu; minibus - mikrobus; motorbike - motocyklPoznaj słówka z zakresy podróżowanie i turystyka w języku angielskim.. Zarejestruj się aby śledzić swój postęp i wyniki w poszczególnych ćwiczeniach.. Jeden wyraz został podany dodatkowo i nie pasuje do żadnej kategorii.. by annakadziolka1311_54238Start studying Repetytorium Maturalne Longman Dział 8 Podróżowanie i Turystyka.. Pomocne w przygotowaniu do matury.ANGIELSKI, PEARSON EDUCATION, test 8 podróżowanie i turystyka.. Dwa wyrazy zostały podane dodatkowo i nie pasują do żadnego zdania.. Na miejsce pobytu możesz wybrać: Stratford upon Avon, Londyn lub Brighton.Test pobrany z testyourenglish.pl Podróżowanie i turystyka - słówka Przetłumacz podane słówka związane z podróżowaniem i turystyką na język angielski..

Start studying OMT unit 8 podróżowanie i turystyka.

8 klasa)Podróżowanie i turystyka I. Uzupełnij puste luki właściwymi wyrazami.. Ma ktoś odpowiedzi do kartkówki z j. angielskiego do tematu "podróżowanie i turystyka"?. rozpocznij naukę .. nowy test × Odkryj wszystkie .Egzamin Ósmoklasisty Unit 8 Podróżowanie i Turystyka DRAFT.. *NAUKA SŁÓWEK poziom rozszerzony Matura 2015 repetytorium Macmillan słówka - moduł nauki.Temat: Health - Zdrowie - słownictwo Unit 8 (Repetytorium).25.03.2020r.. Poziom: Beginner.. Engly.pl Platforma do nauki języka angielskiego online.. Planujesz tygodniowy wyjazd do Wielkiej Brytanii.. Fioletowy/bordowy longman.TEST 6A PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKA Author: Szyszka, Marta Created Date: 11/19/2018 4:40:49 PM .• podróżowanie i turystyka • szkoła Egzamin maturalny z języka angielskiego Wersja dla zdającego Zadanie 3 5 minut Popatrz na Zdjęcie 1, Zdjęcie 2 i Zdjęcie 3. .. TEST 6A PODRÓŻOWANIE I TURYSTYKAKlasy 7-8_Exam Practice_People and Home_Teacher's Notes_poziom podstawowy RTF #Człowiek #Dom #Przygotowanie do egzaminu #pre-intermediate #młodzież #Teacher's notesKatalog testów Słownictwo Słówka Podróżowanie i turystyka - słówka.. 5.Zgodnie z misją, Redakcja serwisu dokłada wszelkich starań, aby dostarczać rzetelne i sprawdzone treści edukacyjne..

Podróżowanie i turystyka, Unit 8 0 274 fiszki majka0514.

Z nami przygotujesz się do matury lub innego egzaminu, zaglądnij na Gettin' English.8 ZDROWIE 66 - 75 części ciała, kontuzje, choroby i objawy, narządy wewnętrzne, ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt