Przemówienie dyrektora szkoły z okazji dnia dziecka

Pobierz

Był to wyjątkowo trudny rok, rok, w którym nie raz trzeba było stawić czoła różnym trudnościom i wyzwaniom.Nov 16, 2020Przemówienie z okazji nadania szkole patrona.. Cieszę się, że przyjęliście państwo nasze zaproszenie, i że będziecie państwo w dniu dzisiejszym z nami.. _____ - Szkoła to taki niewielki świat.. Poprzez swoje przemówienia potrafili wywołać działania, które zmieniały losy narodów i jednostek.. Nie jest bowiem w stanie określić, gdzie kończy się jego oddziaływanie.. Środa, 16.. W Karcie Nauczyciela w 1982 r. zapisano, że 14 października każdego roku, w rocznicę utworzenia Komisji Edukacji Narodowej, obchodzony będzie Dzień .Scenariusz uroczystości szkolnej z okazji odejścia na emeryturę dyrektora szkoły I.. Nie kryję, że informacja o awansie była dla mnie wielkim zaskoczeniem.. Gdyby nie kobiety, to z miejsca nie ruszyliby mężczyźni.Chciałbym w imieniu całego grona pedagogicznego złożyć życzenia z okazji Dnia Dziecka wszystkim naszym uczniom.. Pani Dyrektor!. Przywitanie zebranych zabawą z pedagogiki zabawy: hurra !. 26 czerwca 2020.14 października Dzień Edukacja Narodowej, to ważne święto w życiu każdej szkoły.. List Dyrektora Szkoły w dniu Zakończenia Roku Szkolnego.. 14 października 2020.. Słowa te kieruję dzisiaj do naszej sekretarki Pani Danuty Szawicy , która po 42 latach pracy na rzecz siemiechowskiej oświaty przechodzi na emeryturę.Wzory podziękowań, przemówień..

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum.

Witam Was serdecznie na uroczystym apelu inaugurującym nowy rok szkolny 2012/2013.. A okazja jest wyjątkowa, bo dziś wszystkie mamy obchodzą swoje święto.. Powitanie zebranych.. Dzisiejszy dzień jest niewątpliwie dniem, na który czekała cała szkoła.. Głos oddaję pani Dyrektor.. Podziękowania na różne okazje okolicznościowe jak i firmowe.Właśnie tego dnia nastąpiło oficjalne nadanie Szkole Podstawowej i Gimnazjum w Ołpinach imienia ks. prałata Jana Ślęzaka oraz przekazanie poświęconego Sztandaru.. Otrzymują je dziś nauczyciele wybitni, którzy w ostatnim roku szkolnym szczególnie na nie zasłużyli.Przemówienie Dyrektora.. Dzieciństwo i młodość to najpiękniejszy czas w życiu, czas swoistej beztroski i poznawania.….. W dzisiejszym artykule znajdziesz przykładowe przemówienie dyrektora szkoły z okazji Dnia Edukacji Narodowej, w którym zaprezentuję jak w zgrabny sposób poruszyć .Jun 11, 2022W części oficjalnej dyrektor szkoły Antoni Kalka wygłosił okolicznościowe przemówienie, .. W imieniu klas 8 witam wszystkich .Koniec roku szkolnego, to również czas rozstania z tymi, którzy kończą pracę.. Zobacz jak wiele z tego o czym mówili jest do dzisiaj aktualne.. (Z. Kucówna) 5..

Gdy chcemyOct 13, 2020Jun 24, 2021Przemówienie z okazji jubileuszu szkoły.

To wasz dzień, kochani, dzień młodych ludzi, dzień ucznia i nie tylko.. Szanowni goście, drogie grono pedagogiczne i kochani uczniowie!. Zamknięty, swój nasz świat.. Witam bardzo serdecznie wszystkich tu obecnych, szczególnie pragnę powitać moich przełożonych, dzięki którym mam dziś możliwość dziękować za nominację na majora.. Prowadząca: -Serdecznie witam wszystkich zebranych, szczególnie gorąco witam Pana Dyrektora .. i proszę o zajęcie honorowego miejsca.-Witam.. (prowadząca wymienia gości przybyłych na uroczystość) - Dziś wszyscy chcemy wyrazić naszą wdzięczność osobie, która przez .SCENARIUSZ PRZEDSTAWIENIA Z OKAZJI DNIA RODZINY NAUCZYCIEL PROWADZĄCY : Magdalena Mirzewska BRASZOWICE , CZERWIEC 2012 Prowadzący I: Witam serdecznie wszystkich rodziców przybyłych na nasze spotkanie.. Październik 2019 11:35.. Szczególnie pragnę powitać: władze gminne i oświatowe, absolwentów szkoły .Przemówienia znanych osób.. Ja powiem więcej.. Z okazji tak wyjątkowego i niecodziennego wydarzenia w życiu naszej społeczności mogliśmy gościć czcigodnych, dostojnych i szacownych Gości.. Na przestrzeni wieków wielcy mówcy tego świata potrafili wpływać na wydarzenia, które dzisiaj uznajemy za historyczne.. Dnia 14 czerwca 1998 r. .. konkursów, olimpiad, uroczystości szkolnych i państwowych, a także wiele, wiele innych, które czynią z naszych dzieci .I jeśli w tym zawodzie jest coś z powołania, to to, że uczysz pomimo wszystko wytrwale, wiedząc, że zostaniesz doceniona przez ucznia dopiero w przyszłości..

Witam zaproszonych gości, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły i was, drodzy uczniowie.

To tylko część przemówienia, by zobaczyć .Szanowni Rodzice, Kochane Dzieci, Drodzy Nauczyciele i Pracownicy Szkoły.. Dziś w nietypowy sposób chciałbym zakończyć rok szkolny 2019/2020 .. Steve Jobs, Abraham .PRZEMÓWIENIE DYREKTORA SZKOŁY z okazji JUBILEUSZU 70-LECIA ISTNIENIA .. zaś 31 maja 1997 roku odbyły się uroczystości związane z 50. rocznicą istnienia Szkoły Podstawowej w Sadlinkach.. Ten rok szkolny jest wyjątkowy dla całej naszej społeczności szkolnej.. Podsumowując: przemowa dyrektora szkoły w tak uroczystym dniu powinna być po trosze wzruszająca, a po trosze radosna.Przemówienie pani dyrektor z okazji nadania szkole imienia.. 16 października 2018 r. minęła 40. rocznica wyboru Jana Pawła II na papieża, a 23 maja 2019 r. - z dumą można stwierdzić - mamy dzień nadania imienia naszej szkole i poświęcenia sztandaru.Przemówienie dyrektora szkoły z okazji 11 listopada.. Przemówienie pani Dyrektor, powitanie przybyłych gości.. Przemówienie dyrektora SP z okazji Dnia Kobiet (do pracowników szkoły - około 3 minuty) Fragment przemówienia (…) Niejaki Albercik ze znanej chyba wszystkim komedii "Seksmisja" twierdził, że świat nie ruszyłby z miejsca, gdyby nie mężczyźni.. Przywitanie rodziców przez nauczycielkę: Serdecznie witamy wszystkich gości..

Drodzy nauczyciele i wychowawcy, pracownicy szkoły, zaproszeni goście, rodzice, koleżanki i koledzy.

Dyrektorze, ważną sprawą jest to co powiesz do swoich uczniów i nauczycieli.. W imieniu własnym i organizatorów spotkania, chciałam serdecznie powitać wszystkich przybyłych.. Są tu jasne i mniejsze głowy, radości i smutki, porządki i nieporządki.. Jutro 11 listopada, ważne patriotyczne święto, które zawsze jest jednym z głównych punktów kalendarza pracy szkoły.Poniżej przykład przemówienia dyrektora szkoły, zwracającego uwagę na aspekty historyczne w połączeniu z nowoczesną edukacją obywatelską.Jak w zgrabny.Od tych słów Alberta Einsteina rozpoczął swoje przemówienie na zakończeniu roku szkolnego 2015/2016 Dyrektor Grzegorz Walotek.. Spotykamy się dziś w dniu szczególnym - Dniu Rodzica.. Na akademii z okazji święta 11 Listopada, dnia, w którym Polska odzyskała niepodległość, dyrektor szkoły Dariusz Koclejda wygłosił przemówienie, które tym razem zostało odebrane przez młodzież w sposób jak najbardziej patriotyczny - czyli z uwagą i szacunkiem.Przemówienie dyrektora szkoły z okazji rozpoczęcia nowego roku szkolnego.. Nie może być on jednak nazbyt moralizatorski.. Mówił: .. LIST DYREKTORA SZKOŁY Z OKAZJI ŚWIĘTA EDUKACJI NARODOWEJ.. Tradycją stało się, że z okazji Dnia Nauczyciela przyznawane są nauczycielom nagrody dyrektora.. Już wkrótce, bo 23 czerwca, swój dzień będą świętowali tatusiowie.naszej szkolnej akademii z okazji święta Konstytucji 3 Maja.. Chodzi o to, aby nie pouczać, a raczej w sposób delikatny.. (wyskok z rękoma w górze)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt