Sytuacja polityczna w tunezji

Pobierz

Rząd dodrukował obligacji Morawieckiego .Strona główna Prawo Wiadomości Sytuacja w Tunezji.. Sytuacja w Tunezji gwałtownie się zaostrzyła po tym, jak w środę w Tunisie zamordowano jednego z liderów opozycji, Chokri Belaida.. U nas zawsze aktualne wiadomości z kraju, ze świata - sprawdź.Od 2015 roku, kiedy to wprowadzono stan wyjątkowy po zamachach, Tunezja straciła na atrakcyjności w oczach turystów.. Jadąc do Tunezji nie powinniśmy obawiać się jakoś szczególnie o swoje bezpieczeństwo.. Zawsze .Wcześniej władze Tunezji ogłosiły wprowadzenie stanu wyjątkowego w związku z antyrządowymi zamieszkami.. Sprawdźmy jednak, czy na miejscu można czuć się w pełni .Aug 3, 2021W ramach zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa Covid-19 rząd tunezyjski na bieżąco dostosowuje do sytuacji epidemiologicznej warunki wjazdu podróżnych na terytorium RT.. Jul 26, 2021Jul 27, 2021Jul 27, 2021Jul 29, 2021Tunezja (nazywana także "Klejnotem Morza Śródziemnego" lub "Perłą Afryki") rokrocznie przyciąga dziesiątki, a nawet setki tysięcy turystów z różnych zakątków świata.. Nowe wykroczenia przeciwko prawom pracownika od sierpnia 2022 w kodeksie pracy.. Podziel się: 0.. Rząd zapowiedział, że użyje wojska przeciwko protestującym, jeśli rozkazy sił bezpieczeństwa nie będą wykonywane.. Komunikat placówki zawierający informacje dot..

Sytuacja polityczna tego kraju jest obecnie ustabilizowana i nie ma tam żadnego zagrożenia.

Największe zagrożenia w Tunezji.. Wszystkim osobom planującym podróż lub przebywającym w Tunezji zaleca się bieżące monitorowanie sytuacji, mając na uwadze możliwość jej dynamicznej ewolucji, oraz stosowanie się do zaleceń sił porządkowych i przedstawicieli biur podróży.. Czytaj najnowsze informacje.. Prezydent odwołał premiera i zawiesił parlament Prezydent Tunezji Kajs Saied zdymisjonował w niedzielę rząd premiera Hiszama Meszisziego i zawiesił parlament.. Rośnie kryzys polityczny.. zagrożenia koronawirusem oraz przepisów obowiązujących w Tunezji znajduje się tutaj.Jul 28, 2021Wskazane jest zachowanie ostrożności z uwagi na zagrożenie drobną przestępczością, głównie kradzieżami.. Rośnie kryzys polityczny.. W związku z zaistniałą sytuacją Zarząd Biura Podróży ITAKA podjął decyzję o wstrzymaniu lotów i sprzedaży miejsc do wszystkich destynacji tunezyjskich.. Sytuacja w Tunezji.. Wprowadzono też zakaz zgromadzeń powyżej trzech osób.Kryzys polityczny w Tunezji.. Przejdź na.. To reakcja na protesty przeciwko politycznym elitom, które przetaczają się przez tunezyjskie miasta.. W najbliższych dniach z Tunezji zostaną sprowadzeni wszyscy .Jul 26, 2021Sep 7, 2021Komentarze: PIT: spotkanie w sprawie sytuacji w Tunezji [2011-01-24 15:48 85.198.197.. Oglądaj wideo i zdjęcia.. Jak dbać o bezpieczeństwo i na co uważać, aby spędzić bezpiecznie wakacje w Tunezji..

Powodem ostrzeżenia jest niestabilna sytuacja polityczna w kraju.Jun 16, 2022Jul 30, 2021Bezpieczeństwo w Tunezji - przestępczość, czego unikać, dobre rady.

Godzina policyjna ma obowiązywać od godz. 18 do 6 rano.. Biura podróży wstrzymały swoje oferty, a Ministerstwo Spraw Zagranicznych zdecydowanie odradzało Polakom wyjazdy indywidualne.. Ciepłe morze, gorąca pustynia oraz wspaniałe, egzotyczne krajobrazy, zachęcają do wykupienia wycieczki w jednym z lokalnych biur podróży..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt