Ułóż plan ramowy przeczytanego tekstu

Pobierz

Każdego scharakteryzuj jednym zdaniem złożonym.. PLAN SZCZEGÓŁOWY- uwzględnia wszystkie wydarzenia, także te mniej istotne, zapisujemy go w punktach i podpunktach, np. 1. a) b) 2. a) (informacje do zapamiętania) Zredaguj (ułóż) w zeszycie plan ramowy (ogólny) do .Zadanie: ułóż ramowy plan wydarzeń tekstu quot robiliśmy z tatą zakupy quot o mokołajku,2 czego dotyczy fabuła fragmentu,3 ile wątków zawiera fragment kl 4 Rozwiązanie: 1 rozmowa rodziców na temat wydatków i oszczędzania 2 pomysł zrobienia zakupów przezPlan wydarzeń.. Przewaga nieprzyjaciół staje się coraz .Plan wydarzeń.. Jak sądzisz, dlaczego rodzice nie poruszali w rozmowie z córką niektórych tematów?. Powrót właścicieli dworu.. Skarga Hadesa na brak śmierci ludzkiej.. - Prozodyczne: rozwijanie świadomości melodii języka, uczenie się typów zdań, rozpoznawanie zdań :orzekających, rozkazujących , pytających i przypuszczających oraz ich właściwej intonacjiUłóż cztery pytania do przeczytanego tekstu piłka język polski - MidBrainart .. Ułóż cztery pytania do przeczytanego tekstu piłka język polski.. Ułóż wydarzenia w odpowiedniej kolejności.. Oglądanie domu 9.Ułóż ramowy plan wydarzeń ( najważniejsze, główne wydarzenia w formie puktów) do legendy o panu Twardowskim.. Syzyf zakazuje pochówku swoich .Masz problem ze zrozumieniem utworu Janko Muzykant?.

Ułóż plan ramowy przeczytanego.

pokaż więcej.. 3 Zadanie.. Przechytrzenie Tanatosa, zamknięcie bożka w piwnicy.. Zesłanie bożka śmierci Tanatosa po Syzyfa.. 2 Zadanie.. Ćwiczenie 1.5.. Zapoznaj się z nową wiadomością (zapisz do zeszytu).. Podręcznik str. 200-206 ( "Kopciuszek")Wymień bohaterów przeczytanego tekstu.. Panowanie Syzyfa w Koryncie.. Ramowy - przedstawia tylko najważniejsze wydarzenia ( tylko punktu główne )2.CELE: Uczeń: - powinien przeczytać tekst ze zrozumieniem, - próbuje ułożyć plan ramowy, - próbuje wymienić elementy fantastyczne i realistyczne w utworze, - próbuje określić nastrój ballady, - stara się wcielić w rolę bohaterów, oddać nastrój za pomocą gestów, mimiki, ruchu.Na podstawie przeczytanego tekstu ułóż plan ramowy (pamiętaj o właściwej formie).. Zaloty pana Piotra 2.. 2008-09-02 18:00:17ułóż plan ramowy z tekstu "Pechowa randka" tekst literatura 1 gimnazjum Od 1 do 1 z 1 Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Ułóż ramowy plan wydarzeń do przeczytanego tekstu.. Dojazd na miejsce 7.. Zdradzenie sekretu Dzeusa przez Syzyfa.. Opis słabo wyposażonej (6 armat), kontrastującej z czarnym wojskiem reduty Ordona.. Olivia16 102 pkt.. Instruowanie o sposobie korekcji mowy, pokaz ćwiczeń, informowanie o postępach Diagnoza logopedycznaUłóż plan ramowy do tekstu ,,Głos..

Przykładowy plan ramowy: Spotkanie Malwinki i Bromby.

@popielas.mikołaj Cześć,plan wydarzeń został skonstruowany na podstawie tekstu z podręcznika.. Temat 43 (29.. Opowiedz treść .Przydatność 70% Plan ramowy - tekstu Kaziemierza Malickiego pt:"Goliszowe buty" 1.. Komentarze (0) skomentuj Najnowsze Najstarsze Najlepiej ocenione REKLAMA.. Znajdziesz pod tym linkiem: Plan wydarzeń - to pomoże Ci lepiej zrozumieć dzieło.. REKLAMA.Ramowy plan wydarzeń - W pustyni i w puszczy, Henryk Sienkiewicz - W pustyni i w puszczy - streszczenie i opracowanie lekturyPlan wydarzeń może być ramowy lub szczegółowy.. Uwolnienie Tanatosa przez Aresa.. 1 Zadanie.. 3.Odnalezienie kwiatu paproci.. Przeczytaj tekst ze stron 202-204 w podręczniku.. Rozmowa podczas podróży 5.. Sprawdzenie tekstu pod kątem ewentualnych błędów ortograficznych, interpunkcyjnych lub innych.. Przybycie niezwykle licznego i wyposażonego w 200 armat oddziału Moskali.. Decyzja o podjęciu walki bronią ręczną.. 7.PLAN RAMOWY (OGÓLNY) - przedstawia tylko najważniejsze wydarzenia, zapisujemy go w punktach, np. 1, 2, 3….. Syzyf ulubieńcem bogów.. Początek nierównego ostrzału.. popielas.mikołaj.. Współpraca z rodzicem, wychowawcą, psychologiem.. 20 lutego 2017. jest spoko wszystkie 10 dostałem 6 dzięki Informacje o książce.Ułóż ramowy plan wydarzeń opowiadania "Pod arsenałem" A.Kamińskiego 2010-04-15 17:41:56 plan ramowy Balladyny 2010-03-17 20:40:06 Zadanie domowe.Najciekawsze wydarzenie z tego rocznych wakacji, ułóż plan ramowy ?.

... Ułóż ramowy plan wydarzeń przedstawionych w opowiadaniu.

4.opowiadanie ilustracji, przeczytanego tekstu, udzielanie odpowiedzi na pytania, gry i zabawy ortofonicznie, ćwiczenia w czytaniu i pisaniu.. w czytaniu i pisaniu.. Zadanie premium.. 00 Materiały do lekcji zostaną udostępnione w aplikacji padlet.com.Pobierz: ułóż plan wydarzeń żona modna.pdf.. A szczegółowy plan rozdrabniasz na części.. Skonstruowanie latawca przez Stasia i Nel z wiadomością (Plan ramowy) 1.. Najlepsi w tym miesiącu pawlowiczf 308 pkt.. Patrycja_123 94 pkt.. Ramowy rozkład dnia; Nauka piosenki; Krąg tematyczny; Zajęcia .Wyjaśnij, jak rozumiesz zakończenie tekstu.. Przywitanie przybyłych przez służącego 8.. Pozostała część rozwiązania tego zadania jest widoczna tylko dla użytkowników Premium .Ułóż plan ramowy tekstu ,,Ojciec i syn'' 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie - 6.11.2017 (19:08) - przydatność: 11% - głosów: 156 DodajUłóż plan szczegółowy przeczytanego tekstu.. Formatowanie tekstu - czytelność -> akapity, nagłówki, oznaczenie najważniejszych elementów tekstu 2.. (odpowiedz pisemnie na pytania - min.. pół strony) UWAGA!ilustracji, przeczytanego tekstu, udzielanie odpowiedzi na pytania, bogacenie słownictwa, gry i zabawy ortofoniczne, ćw.. Ułóż plan wydarzeń.. (przepisz i uzupełnij tabelę w zeszycie) zad.. ( Wiktor przesyła tylko zdjęcie odpowiedzi w zeszycie na pytania ) 06 - 07.04.20 (temat na dwie lekcje) Temat: Dlaczego utwór "Kopciuszek" to baśń?.

Weryfikacja tekstu pod kątem błędów rzeczowych.

2.Wojciech w lesie.. Wyjazd do wiejskiej posiadłości pana Piotra 4.. Wykonaj w zeszycie: zad.. Ciężka praca Wojciecha.. Kalendarz uroczystości; .. Ułóż plan wydarzeń do przeczytanego tekstu (zapisz w zeszycie) J. ANGIELSKI.. Zadanie rozwiązane poprawnie.. Plan wydarzeń ,,Żony Modnej" (Ignacy Krasicki): 1.. Z czego były wykonywane piłki w starożytnych Indiach, Mezopotamii i Egipcie?. To co dzieje się pomiędzy nimi, wymyślamy często dopiero w trakcie pisania.. Duże wymagania kobiety 6.. Korzystanie z Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies.Plan lekcji; Sekretariat.. Na przykład plan ramowy będzie mówił:Co to jest plan wydarzeń?Plan wydarzeń - kolejno wypisane w punktach wydarzenia z przeczytanego tekstu.W jakim celu się go pisze?Dzięki niemu łatwiej jest opowiedzieć o przeczytanym tekście lub napisać na jego temat wypracowanie.Jakie są rodzaje planu?1.. Przeczytaj tekst Anny Onichimowskiej "Jesteś moim najjaśniejszym promyczkiem" (fragment książki "Najwyższa góra świata").. Odpowiedź Guest.. Plan szczegółowy to taki, w którym wymieniamy wszystkie wydarzenia, jakie mamy zamiar umieścić w książce.. zadanie interaktywne.. Jaka gra była najpopularniejsza w starożytnej Grecji i Rzymie?Plan ramowy opiera się tylko na ogólnych punktach, czyli zapisanie zdarzeń.. Skonstruowanie latawca przez Stasia i Nel z wiadomością (Plan sczegółowy) a) noc w Baobabie b) atak Malarii Epitet- środek stylistyczny, często opisujący .Weryfikacja tekstu odbywa się na następujących poziomach: 1. cirrus 182 pkt.. Czyli załóżmy przykład: 1.. Narodziny wątłego i słabowitego dziecka.. 2020 r.) Ciepło, cieplej, gorąco… skarb!. (odpowiedz na pytania do zeszytu).. Rekrutacja szkolna; Dokumenty.. Przeczytaj baśń Hansa Christiana Andersena "Słowik".. 4.Spotkanie ze zwierzętami 5.Dziwne przygody z ludźmi 6.Nie widzialny Wojciech..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt