Test ze znajomości lektury kajtkowe przygody

Pobierz

Tagi dla tego testu: Prosty sprawdzian.Testy demo Testy dla klasy III, VI ,test w klasie 6, test klasa 3, arkusze egzaminacyjne Streszczenia - wykaz wszystkich wyszukanPlik Kajtek test.doc na koncie uzytkownika aga.jaska folder Kajtkowe przygody Data dodania: 4 lip 2012 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celuLektury.. Mimo, że rodzina go opuściła nie był samotny, gdyż zamieszkał z ludźmi - państwem Orczyków na ich gospodarstwie.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury.. Wieniec ze spinaczy.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. a) Bo miał złamane skrzydło.. Question 1Znajdziesz u nas profesjonalne testy wiedzy z lektur.. Ile wiesz o "Skarpetkach"?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.TYTUŁ TESTU/ KARTKÓWKI.. a) związali mu dziób b) nakarmili go chlebem z pieprzem c) zamknęli go w klatceZnam "Kajtkowe przygody"!. Przygody Odyseusza.. test sprawdzajacy wiadomosci z lektury kajtkowe przygody (…) Zobacz wpis » 6 lat temu, 05:17 (12 września) .Kajtkowe przygody - streszczenie utworu Marii Kownackiej.. Niestety nie wrócił jednak do pełni sił i był na tyle słaby, że nie mógł odlecieć z rodziną do ciepłych krajów..

Kto jest autorem książki "Kajtkowe przygody"?

W czyjej zagrodzie zamieszkał Kajtek?Powiązane z testem z Kajtkowych przygód.. Najlepiej napisali go: Zuzanna Michałkiewicz i Wiktor Szymaniuk.. "Tajemniczy ogród" to piękna powieść dla dzieci, którą warto przeczytać nie tylko do szkołyPlik sprawdzian ze znajomości lektury kajtkowe przygody.pdf na koncie użytkownika talpromakeup • Data dodania: 17 lip 2020 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Quo vadis" to najbardziej znane dzieło Henryka Sienkiewicza, przetłumaczone na wiele języków i czytane na całym świecie.. Niektórzy uważają, że właśnie za tę powieść jej autor dostał literackiego Nobla.. Setki pytań, dzięki którym nie umknie Ci żaden szczegół z przeczytanej książki.. 1) Kto napisał lekturę "Kajtkowe Przygody" ?. Eryk; Sid; Joe; .. Kajtek z bajki "Kajtkowe przygody" to: Dlaczego Kajtek z bajki "Kajtkowe przygody" został w gospodarstwie na zimę?. Zawiera 14 pytań.. DATA WYDANIA: 1980.. STRON: 99.. Kajtkowe przygody - streszczenie, plan wydarzeń .. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Kajtkowe Przygody - Quiz.. W jaki sposób Tomek zdobył nagrodę w szkółce niedzielnej (przypominam, że była to Biblia)?Test z lektury pt. "Przygody Tomka Sawyera"..

TYTUŁ: Kajtkowe przygody.

Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Papierowa choinka.Sprawdzian z lektury "Przygody Tomka Sawyera" Sprawdzian ten jest bardzo prosty.. CzasDzieci.pl - portal informacyjno rozrywkowy.Sprawdzian ze znajomości treści lektury "Przygody Tomka Sawyera" Imię i nazwisko: …………………………………….. Test ze znajomości lektury Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek (czterech prawych i sześciu lewych) autorstwa Justyna BednarekTest zawiera 25 pytań.. b) Bo wypadł z gniazda i był za słaby by odlecieć, c) Bo podobało mu się gospodarstwo 3) Jak nazywała się rodzina w której zamieszkał Kajtek?Czy znasz dobrze ,, Kajtkowe przygody"?. - test Odpowiedz na pytania całym zdaniem na pytania.. Jedna prawidłowa odpowiedź to 5 punktów.. Nasz tytułowy Kajtek, to bocian, który po wypadnięciu z gniazda, był zbyt słaby i nie mógł polecieć razem z braćmi do ciepłych krajów.. Kajtek musiał zostać w Polsce , ponieważ: a. zapomnieli o nim rodzice b. wypadł z gniazda i miał nadpęknięte prawe skrzydło .Test ze znajomości lektury "Tajemniczy ogród" sprawdza, jak dobrze znasz przygody Mary, Dicka i Colina, czyli bohaterów powieści..

Kartkówka ze znajomości treści lektury .

A tu zaczynają nastawać zimne dni, nasz Kajtek .test sprawdzajacy wiadomosci z lektury kajtkowe przygody turbofile.co.pl/ .. test sprawdzajacy wiadomosci z lektury kajtkowe przygody 91153 / 6 lat temu (11 września) Nie możesz dodać komentarza.. Kajtek to: a) lis b) bocian c) chłopiec d) bałwan.. W czasie zimy Kajtek mieszkał w: a) stodole b) oborze c) gnieździe d) kurniku.. Byłem największy i najsilniejszy z trojga rodzeństwa, a głodny zawsze jak wilk.Maria Kownacka - "Kajtkowe przygody".. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Choinka z tasiemki.. Quiz (albo sprawdzian) to zestaw pytań i odpowiedzi.. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. KOMENTARZ DYDAKTYCZNY.. Przygód Odyseusza.. Nagrodziliśmy też najpiękniejsze książeczki; Wiktora Szymaniuka, Tobiasza Sokołowskiego, Mai Jarzynka, Mai Markowskiej i Zuzanny Michałkiewicz .Ile wiesz o "Skarpetkach"?. Sprawdzian znajomości lektury Przygody Tomka Sawyera autorstwa Marka TwainaKajtkowe przygody.. Liczba pytań w quizie może być dowolna.Kajtkowe przygody - Same Quizy, Czas Dzieci.. Bohaterem książki jest: a. szpak b. wróbel c. bocian 2.. Przy każdym pytaniu są cztery odpowiedzi, z których tylko jedna jest prawdziwaTest ze znajomości książki Opium w rosole; Zwróć uwagę na atmosferę panującą w domu Jedwabińskich..

Kajtkowe przygody - Test.

Wszystko co trzeba wiedzieć o utworze Kajtkowe przygody Marii Kownackiej znajdziecie na .. Kartkówkę należy przeprowadzić przed lekcją rozpoczynającą omawianie .. Test z lektury "Niesamowitych przygody 10 skarpetek" | sameQuizy.. Kajtkowe przygody - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajtkowe przygody.. Opowieść wigilijna"Kajtkowe przygody", "Rogaś z Doliny Roztoki", "Dzieci z Leszczynowej Górki", .. rozłożystym gnieździe ze starej brony, na wysokiej topoli rosnącej w zagrodzie u Orczyków.. Jak Antek i Kacperek postanowili oduczyć Kajtka zaczepiania dzieci idących do szkoły?. Przedstaw, jak jest, a jak być powinno.. WYDAWNICTWO: Nasza Księgarnia.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie.. A jak było naprawdę?. Rozwiąż nasz quiz i sprawdź, co pamiętasz z lektury.. Rozwiąż test!TEST SPRAWDZAJĄCY ZNAJOMOŚĆ LEKTURY kajtkowe przygody.docx (14 KB) Pobierz .. MARII KOWNACKIEJ "KAJTKOWE PRZYGODY" 1.. Gdzie Tomek po raz pierwszy zobaczył Becky?. Najpopularniejsze lekturyNa zakończenie panie bibliotekarki przeprowadziły test ze znajomości lektury.. a) Jan Brzechwa b) Maria Kownacka c) Chans Christian Andersen 2) Kajtek to.. a) bocian b) kot c) pies 3) Kajtek polował w izbie na.. a) szczury b) myszy c) karaluchy 4) Kajtek zaprzyjaźnił się z dziećmi, które nazywały się.This quiz is incomplete!. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Podobne wpisy .. Jak nazywał się brat przyrodni Tomka Sawyera?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.Test zawiera 7 pytań.. Zrób nasz quiz, by się przekonać, ile pamiętasz z tej lektury szkolnej.. Opowiedz jako Syzyf historię konfliktu z bogami Olimpu.. 1) Kajtek z lektury "Kajtkowe przygody" to: a) chłopiec b) bocian c) pies 2) Dlaczego Kajtek został w gospodarstwie na zimę?.


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt