Napisz list do koleżanki kolegi po niemiecku

Pobierz

Zastosuj czas przyszły tam, gdzie jest to możliwe.. Wykorzystaj podane pytania.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. List prywatny po niemiecku - wzór.. +1 głos.. Limit słów na egzaminie maturalnym wynosi od 80 do 130.. Zobacz odpowiedź.polski napisz list do koleżanki/kolegi.. Co u Ciebie słychać.. 3)Narkotyki czynią młodzież niewolnikami.. Klasa: 4 szkoły podstawowej.. Meine Gastfamilie ist sehr nett und ich fühle mich hier wie zu Hause.Napisz do kolegi / koleżanki z Niemiec list , w którym opiszesz : *sposób w jaki znalazłeś/łaś ta pracę oraz warunki, jakie musiałeś spełnić *zespół, w którym pracowałeś/ łaś i panującą w nim atmosferę * wykonywane zajęcia oraz korzyści z nich płynące * cel, na realizację którego przenaczysz zarobione pieniądze i plany na resztę wakacji.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku 1.. Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku 1.. Mam na zadanie napisac list do kolegi lub koleżanki.. Opisz wasze wspólne zaiteresowania4.. Wyraź smutek, że nie możesz uczestniczyć w przyjęciu urodzinowym tej koleżanki.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.List po niemiecku do koleżanki lub kolegi z tłumaczeniem List do koleżanki, kolegi Przykładowy list po niemiecku: Berlin, 2.08.2018..

Napisz list do koleżanki - niemiecki.

Warszawa, 23.03.2016.. Napisz gdzie sie poznaliście i jak długo się przyjaźnicie3.. - napisz, że się przeprowadziłeś i podaj powód - opisz miejscowość, w której teraz mieszkasz - napisz co widzisz przez okno swojego pokoju - podaj swój adres i telefon Dear John, Thank you for your last letter.Napisz list do swojego kolegi lub koleżanki w Anglii, w którym: - opiszesz czym się dokładnie zajmujecie, - opiszesz, jak przebiegało wasze ostatnie spotkanie,Napisz list do kolegi/koleżanki z Anglii, w którym opiszesz miejsce w Twoim kraju szczególnie warte polecenia turystom z zagranicy.Napisz list do kolegi / koleżanki w Anglii, w którym: poinformujesz o zmianie szkoły wyjaśnisz przyczyny tej zmiany krótko opiszesz nową szkołę i. że nie miałem siły zchodzić.E-mail o szkole do koleżanki.. Jest średniego wzrostu i jest smukła.. Napisz list do koleżanki lub kolegi w Niemczech i przedstaw w nim swoje plany na najbliższą przyszłość.. Przykład listu nieformalnego nr 1. odpowiedź.. Na wtorek bym prosił:) Tak na możliwości 3gim.Elementy składające się na e-mail do przyjaciółki lub koleżanki po niemiecku 1.. Wstęp - pierwsze zdanie, na ogół odnoszące się do poprzedniego listu.. Poniżej daję przykład.. List po niemiecku piszemy według takich samych zasad..

5)Zaufanie do ...List po niemiecku.

2)Oni często rozmawiają o następstwach uzależnień.. Jakie przedmioty obejmuje ten egz.. poleca 85 %Planujesz wakacyjny wyjazd.Napisz list do kolegi z Niemiec.. 3.Elementy składające się na list nieformalny do przyjaciela lub kolegi List powinien być podzielony na akapity.. Zgłoś nadużycie.Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór listu.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. Poznałyśmy się rok temu w teatrze.. 4)Młodzież często sięga po środki uzależniające, ponieważ ma niską samoocenę.. Darmowe rozwiązanie pracy domowej, szkoła podstawowa, gimnazjum, liceum studia .. W liście opowiedz o swoich wakacyjnych planach.. List do starego przyjaciela.. Dam [email protected] nie długie ) o byle czym D o czym .Zadanie: list ma być po niemiecku napisz do kolegi koleżanki e mail zaproponuj jemu jej wspólny wyjazd na tydzień wakacji, podaj dokładny termin oraz Rozwiązanie: napisz po polsku a później google tłumacz i masz, a jeżeli nie chce ci sie tego zrobic, to.. Jej włosy są krótkie i w kolorze blond, a oczy brązowe.. zadanie dodane 9 stycznia 2012 Język niemiecki przez użytkownika niezalogowany [Szkoła średnia] niemiecki..

Niemiecki Napisz list do kolegi W liście:1.

Mieszka w Warszawie.. miejscowość data Witaj (imię osoby .Zadanie: napisz list do koleżanki lub kolegi pamiętaj ze list Rozwiązanie: cześć imię kolegi lub koleżanka data i miejscowość akapit na.. Napisz list do koleznaki o nowo poznanm koledze powinno tam sie znajdowac:przedstawienie osoby wyglad zainteresowania i plany na przeszlosc .. Napisac list o przyjaźni do kolegi po niemiecku.. Zaliczaj.pl.Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na polski.Muszę napisać krótki list do kolegi po angielsku w którym opisuje.. -o-szkole.. Wzór listu do przyjaciela lub kolegi po angielsku z tłumaczeniem na./ Język niemiecki / Listy.. 2011-09-22 17:16:42 Wziąłeś/wzięłaś udział w zawodach sportowych.. Przywitanie - krótki, nieoficjalny zwrot grzecznościowy skierowany do adresata.. zadanie dodane 12 grudnia 2010 w Język niemiecki przez użytkownika iwonka18 (10 .Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór listu.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. Jaki egzamin zdajesz wkrótce?. Opisz swojego najlepszego przyjaciela ( imie, wiek, wygląd, charakter)2.. Wzór list do kolegi klasa 4 Poniżej znajdziecie wskazówki jak napisać list nieformalny do przyjaciela lub kolegi po niemiecku, przydatne zwroty oraz wzór listu.Napisz krótki list po niemiecku do kolegi/koleżanki, w którym podzielisz się informacjami dotyczącymi: -rodzajów uzależnień -dlaczego młodzież w nie popada -środki i metody chroniące przed uzależnieniem 2.Przetłumacz na niemiecki: 1)Narkotyki mogą wyrządzić duże szkody..

Proszę o pomoc!.Napisz list do kolegi - niemiecki.

Proszę o pomoc mój nr gg to Reklama przed chwilą zochama 13 mar 2011 Ten topic należy do Krakowiaczek.J.. 3.Napisz list do koleżanki (po niemiecku) w którym poinformujesz, że jesteś chory, opiszesz swoje samopoczucie, objawy choroby, wizytę u lekarza.. list-niemiecki.. Zrelacjonuj spędzony ostatnio wspólnie czas wolny.Długość listu 80-130 słów.Potrzebuje to na wtorek a nie wiem jak sie za to zabrać.Tłumaczenie: Moja koleżanka ma na imię Dagmara i ma 22 lata.. głosów.. 3,220 wizyt.. Cześć Maciek!. Tam jest Alles in der Nahe?. 1.podaj cel podrózy i zapytaj .. mam napisac po niemiecku najmniej 120 znakow pomocy.. Piszę do Ciebie, bo dawno nie rozmawialiśmy i już się stęskniłam.. Jej cera jest opalona.. Napisz list do kolegi w którym: -napiszesz gdzie byłeś i w jakim celu -napiszesz co kupiłeś -wyrazisz swoją opinię na temat atrakcyjności cen -napiszesz czy warto lecieć na zakupy za granicę ( ok 10 zdań )Jak napisać list do kolegi po niemiecku?. Właśnie wróciłeś z Londynu gdzie spędziłeś kilka dni na letnich wyprzedażach.. (Warto zaznaczyć, że E-mail oder SMS zawsze są rodzaju żeńskiego - często jest to mylone) 3.Muszę napisać list do koleżanki z Niemiec w który ma być: - kiedy i gdzie byłam latem na wakacjach - z kim i jak długo byłam - gdzie nocowaliśmy i co robiliśmy w trakcie pobytu - jaka była pogoda i jakie są Nasze wrażenia.. Napisz e mail do koleżanki lub kolegi z Anglii 2015-02-20 21:25:44Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki Natychmiastowa odpowiedź.. Ma okrągła twarz i spłaszczony nos.. Wstęp - zdanie, zazwyczaj nawiązujące do poprzedniego listu.. telefon wpadł mi do rzeki, straszne, dlatego pisze do Ciebie list.Napisz krótki list do kolegi lub koleżanki.. Pracuje w sklepie odzieżowym i studiuje zaocznie.. Jest ubrana niedbale.Zadanie: napisz list do kolegi lub koleżanki w którym opowiesz Rozwiązanie: droga małgosiu na początku mojego listu pozdrawiam cię bardzo.. Zwrot grzecznościowy - krótkie, nieoficjalne przywitanie adresata.. szkola-podstawowa-klasa-4..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt