Prezentacja hobby konie

Pobierz

W wolnym czasie lubię grać na komputerze w następujace gry: -League of Legends.. Prezentacja.. lubię się z nimi bawić i się nimi opiekować.. Koń może poruszać się na wiele sposobów.. Robi też moja przyjaciółka, ale ona prezentuje wcześniej i nie chcę, aby się powtórzyło.. Doszło do tego, że w Stanach pojawiła się wersja Ghia - biedni amerykanie pewnie nie wiedzieli, że to włoska firma stylistyczna.. Admistratorki: Alice,Lea, Mustanqowa, Gaskonia Konie to nie moje hobby, konie to moje życie | FacebookWychowankowie opowiadają o swoich hobby 4.. Moim marzeniem związanym zDziekuje za obejrzenie prezentacji!. jesteśmy w trakcie kursu.Uwielbiam konie i jazdę,która sprawia mi wiele radości.Marzę również o własnym koniu-białym.Konie- moja pasja.. 707,00 zł Podstawka na długopis z koniem - Astra Argenti Dostępne 24h Niepowtarzalna figurka z koniem wraz z podstawką na długopisy oraz zegarkiem.. cztero- i sześcio-cylindrowe silniki o mocach od 88 do 140 koni.. Napisz na czym polega jazda na rolkach, historia tego sportu i może najsławniejsi sportowcy.. Prezentacja o jezdzie konnej.. Chód konia to sposób, w jaki się porusza nie tylko na torze do jazdy, ale także podczas .Historia: Rasa uformowała się na terenie zaboru pruskiego na bazie koni trakeńskich i wschodniopruskich oraz niektórych ras niemieckich koni półkrwi np. hanowerskich, berbeckich, oldenburskich, meklemburskich - jej początki sięgają XIX wieku..

moje hobby <3.

moim ulubionym stylem jest kraul ^^ .. To sport, czy forma spędzania wolnego czasu, która, jak się.-mini LL 60 cm -LL -L/L1 -P/P1 -N/N1 -C/C1 -CC/CC1 -CS/CS1 155cm Okser Jeździectwo Reining Wyścigi Powożenie WKKW Prezentacja: Konie - pasja na całe życie Autor: Oliwia Kałowska Anita Trzepizur Skoki Woltyżerka Klasy: Ujeżdżanie Rodzaje przeszkód Mur Stacjonata KopertaJazda konna moim hobby Jazda konna jest moją pasją, uprawiam ją od siódmego roku życia.. Ja zaplanowałam o mniej znanych rasach, maściach, końskie .Prezentacja o koniach( jak zrobić) Jutro na informatyce robimy prezentacje na dowolny temat .. 15lipca 2013r.. Sporty zespołowe - na przykład frisbee, koszykówka, piłka nożna, siatkówka.. Ona zrobiła o przodkach konia, maści, podstawowe rasy, podstawowe odmiany i style jeździeckie.. Sztuka Jako mała dziewczynka już pokazywałam swoje plastyczne umiejętności.. Podanie przykładów hobby: - artystyczne (malowanie, rysowanie, gra na instrumencie, taniec, śpiew, robótki ręczne) - techniczne (majsterkowanie, modelarstwo) - rekreacyjne (uprawianie różnych rodzajów sportu, wędkarstwo, grzybobranie, uprawianie ogródka, wycieczki)Pamiętaj: Zanim przystąpisz do nauki jazdy popraw swoją sprawność fizyczną, siłę i wytrzymałość; Do konia zbliżaj się zawsze powoli i spokojnie; Najważniejszą częścią stroju jeździeckiego jest nakrycie głowy (toczek lub kask); Jeździć konno może niemal każdy bez względu na płeć i wiek; Przeciwwskazaniem do korzystania .1138..

Prezentacja pt. "Moje hobby " - .

Fotografuje przede wszystkim krajobrazy i male obiekty typu male zwierzeta, czy kwiaty.. Pasja to radość.. Rasy Koni 1.Końcowa prezentacja będzie zamieszczona na moodle.pb.edu.pl 2.Do obróbki zdjęć wykorzystałam Photoscape.. Kiedy są małe to śmiesznie biegają.. czasemKrótki film prezentujący tę gre.. Nie jest ważny efekt, opinia innych, użyteczność.. Ja wybrałam sobie o koniach ponieważ bardzo lubie jeżdzić konno i sie nimi interesuje :) poprostu nie wyobrażam sb zycia bez koni <3 ale nie wiem jak to zrobić co na począte i o czym mniejwięciej napisać .. 3083 dni od: zakończenie projektu.. Wróć do pierwszego slajdu Inne zwierzęta Wróć do poprzedniego slajdu Pieski • Pieski to fajne zwierzęta .. Najbardziej samochody .. Jeżeli chcielibyście dowiedzieć się czegoś więcej niż tu napisałam, to jestem otwarta na różne propozycje.Prezentacja programu PowerPoint MOJE HOBBY Mam wiele zainteresowań : - Sztuka - Podróżowanie - Czytanie książek - Muzyka - Sport - Fotografia - Matematyka 1.. Wszystkie obrazki oraz zdjecia zamieszczone na prezentacji pochodza z mojej prywatnej galerii.. -jest to czynność wykonywana w czasie wolnym od obowiązków Moje hobby <3 - Moje hobby to pływanie ; *.. Pasja to coś, co robimy dla samej przyjemności działania.. Właściciele witryny..

moje hobby - siatkówka.

Będę opisywać również różne moje przygody z jazdą konną, z końmi, różne moje wyjazdy na obozy konne itp. bo nie chce że by przy oglądaniu klasa " spała"Sporty wodne - i tu znów mamy pełny przekrój: od poczciwego pływania przez nurkowanie i surfowanie do kajakarstwa i żeglarstwa.. Zostało mi tak do dziś.. Prezentacja pt. "Moje hobby " - .. Lubię się z nimi bawić i się nimi opiekować.. Wśród nich znajdują się świnie, krowy, kury, owce, kozy, konie.Bez wątpienia moją drugą pasją jest jazda konna.Na tę rozrywkę czas znajduję w weekendy.W każdą sobotę wraz z moją przyjaciółką odwiedzamy stadninę koni w naszym mieście.Obecnie.. Od niedawna jeżdżę w innej stajni o nazwie ,,Klub Jeździecki Podkowa Leśna''.. Sporty zimowe - na przykład narciarstwo, snowboard, łyżwiarstwo.. moje hobby <3.. Prawidłowa komunikacja ze zwierzęciem i odpowiednie wyczucie jego tempa to podstawa w utrzymaniu dobrej relacji z wierzchowcem, dlatego każdy zainteresowany jeździectwem powinien znać podstawowe rodzaje chodu konia.. PodróżowanieWięc za jakiś czas mam na godzinie wychowawczej prezentować prezentację o moim hobby, mianowicie o koniach.. Wiele koni.nasze hobby Hobby to… •pasja, nie strata czasu •coś, co trzeba pielęgnować •zdobywanie nowych umiejętności i wiedzy Pasja jest najważniejsza!. Na długich dystansach nie mają sobie równych..

Moje hobby <3 - Moje hobby to pływanie ; *.

Moja przygoda z tym sportem zaczęła się od pierwszej jazdy do której zachęcił mnie mój tata, który również uprawia ten sport.. Przedstawilam juz wszystkie moje zainteresowania.. Nie oglądałam jeszcze nigdy meczu na żywo, ale w najbliższym czasie mam .Koń to domowe zwierzę parzystokopytne, które człowiek od tysięcy lat wykorzystuje na wiele rozmaitych sposobów: pociągowe służą do pracy, wyścigowe jako element dziedziny sportu, kucyki jako sposób na rekreację, a drogocenne konie czystej krwi jako kosztowne hobby i bezcenny towar; istnieją nawet konie hodowane w celach terapeutycznych i leczeniu dzieci z porażeniem mózgowym .Zobacz 1 odpowiedź na pytanie: Prezentacja o jezdzie konnej.. Głównymi ośrodkami hodowli były: Gniezno, Sieraków i Starogard.Ciekawe zdjęcia i krótkie informacje, na jednym slajdzie powinno być nie więcej niż 3 zdania bo inaczej prezentacja robi się nudna.. -jest to czynność wykonywana w czasie wolnym od obowiązków.. Gra sieciowa opracowana przez amerykańska firme Riot Games.. Aktualnie trwają mistrzostwa świata w tą gre.. Koni tej rasy używano w hodowli wielu innych ras.Moje hobby - .. gra została w USA za pełno prawny sport.. Moim ostatnim zainteresowaniem jest fotografia.. Idealna figurka na Państwa biurko.Smak - dzięki dobrze rozwiniętemu zmysłowi smaku konie są w stanie odróżnić rośliny trujące od tych, które mogą spożywać.. A szczególnie za szalikami Wróć do poprzedniej stronyJeździectwo kształtuje charakter, uczy pokory, słuchania tego drugiego, wzmacnia więzi, sprawia, że jesteśmy bardziej empatyczni.. Dominika Hreśka; Strona główna‎ > ‎ moje hobby - siatkówka Moim hobby jest siatkówka.. 1265 osób lubi to.. Kurcze, z chęcią bym Ci to zrobiła ale jutro, bo dzisiaj mam nie tego kompa ;/.Film edukacyjny dla dzieci przedstawia zwierzęta mieszkające na wsi na gospodarstwach rolnych.. Mapa witryny.. moim ulubionym stylem jest kraul .Presentation Transcript Moje hobby konie Konie to jedne z moich ulubionych zwierząt.. Co moge napisac w prezentacji o jezdzie konnej bo mam na informatyke prezentacje o moim hobby.Coś o moim hobby.. Od małego lubiłem motoryzacje .. Prezentacja programu PowerPoint Prezentacja programu .. konie to jedne z moich ulubionych zwierząt.. 6.Do odtworzenia filmików wykorzystałam youtube.comKonie te są bardzo wytrzymałe, nie wymagające hodowli i szybkie w galopie.. 3.Do obróbki zdjęcia ze slajdu 2 wykorzystałam Perfect365 4.Do obróbki zdjęć wykorzystałam Picasa 3 5.Do obróbki zdjęcia ze slajdu 2 wykorzystałamPhotoshop cs5.. -Black Shot.Prezentowana na powyższej fotografii statuetka przedstawia głównego bohatera powieści Miguela de Cervantesa - błędnego rycerza Dona Kichota na swoim koniu, Rosynancie!. # Dotyk - koń reaguje nawet na najmniejszy dotyk (muchy)..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt