Czego nauczyła mnie moja mama

Pobierz

Każdy, kto przekraczał próg Jej mieszkania był nimi obdarowywany, ja też.Czasem przynosi mi małą pizzę, żebym "mogła coś przekąsić podczas nauki".. I wiecie co?. Nauczyła mnie podejmowania wyzwań.. "Co ty sobie myślisz?. Jest wieczór, spadł śnieg, a ty jesteś małym dzieckiem.Moja matka nauczyła mnie o nauce OSMOZA.. "Zamknij usta i zjedz kolację!". W mojej karierze zdarzały się kryzysy, ale wtedy mama zawsze stała na posterunku.. Ale osoba na haju nie wstawała z łóżka od miesięcy, nie mogła iść do pracy załamania nerwowego .10 niesamowitych umiejętności, które każda mama może nauczyć swoje dziecko, których nauczyła się również od swojej mamy: 1.. Prawdopodobnie najważniejsza osoba w .Czego nauczyła mnie moja córka?. Nauczyła mnie, że nigdy nie wolno się poddawać, a sukces osiąga się ciężką pracą i masą wyrzeczeń.. Przede wszystkim nauczyła mnie zaradności, samodzielności, otwartości i pedantyczności (pomimo tego, że nie uważam się za pedantkę), ale i zaangażowania i odpowiedzialności za swoje .Subscribe.. Nauczyła mnie logiki: "Dl.2 days agoWątek: Czego nas nauczyły lub nie nasze mamy.. Dodaj nowy wątek Odpowiedz.. CAŁOŚĆ: nauczyła mnie mama ;) Wysłany: Sob 19:50, 06 Cze 2009: lulina: Prawa ręka szefcia : Dołączył: 25 Lut 2006: Posty: 11638: .. 21. moja mama nauczyła mnie SPRAWIEDLIWOŚCI - "Kiedyś też bedziesz mieć dzieci i mam nadzieje ze będą takie jak ty!".

️ Czego o życiu nauczyła mnie moja Mama?

Nauczyła mnie doceniać dobrze wykonaną pracę "Jeśli zamierzacie się pozabijać, zróbcie to na zewnątrz - przed chwilą skończyłam sprzątać!". To się sprawdza.. Bo ja tak powiedziałam!". Śmieszne Memy, Gify i zabawne Demotywatory.. - Jeśli mnie nie zapomnisz, zawsze będę z tobą."*.. Posty: 30511 IP: Poziom .3 rzeczy, których nauczyła mnie śmierć mojej matki.. Polecam na kłótnię z mężem zawsze wtedy w nas kobietach jest trochę za dużo emocji a takie przelanie wszystkiego na papier często pozwala zawrzeć potok słów w jednym zdaniu.. Niebieska Gaduła Liczba postów: 7,090 Reputacja: 70 (31-01-2011 14:03) #1.. Nauczyła mnie religii "Lepiej się módl, żeby na dywanie nie było śladu"Mama nauczyła mnie też zaradności.. Poleć link znajomym.. Moja matka nauczyła mnie, jak rozwiązać PROBLEMY FIZYKI.Czego nauczyła mnie moja mama, walcząc z chorobą psychiczną .. Na tydzień przed ostatnią klasą liceum moja mama miała załamanie nerwowe.. - Wracasz do domu, zjadasz ko.Czego nauczyła mnie moja mama?. Muszę umieć sobie radzić sama.. Moja mama mnie nauczyła WYTRZYMAŁOŚĆ.. "Siedzisz tam, aż szpinak się skończy".. Bez względu na to kim są, co sobą reprezentują, jaki mają kolor skóry, z jakiego kraju pochodzą i w co wierzą.Czego nauczyła mnie moja mama?. Oto kilka jej życiowych lekcji!Czego nauczyła mnie mama..

Nauczyła mnie ...Czego nauczyła mnie mama?

Wszystkie rady w punkt.. Pojawienie się dziecka to ogromna rewolucja w życiu każdego.. Zatem sterroryzowalam Mame.Kiedy zaczynałam przygodę z treningami, zmęczona po pracy zawsze czekała na mnie pod halą.. Tak jak każdy, mama ma swoje uczucia, emocje, uśmiecha się, a czasami złości lub płacze.. Dawać sobie w życiu radę samodzielnie, czyli zawsze liczyć na siebie i nigdy siebie nie zawodzić i być dzielną - jeśli jesteś jedynym dzieckiem swojej Mamy to jest może dość trudne do osiągnięcia.Pani Mama musiała być niezwykłą osobą.. Ma także ma prawo do odpoczynku.Jun 18, 2022To od mojej Mamy nauczyłam się robić papierowe koszyczki, które wykorzystywałam wielokrotnie w pracy z młodzieżą i dorosłymi oraz….. Nauczyła mnie logiki.. "Jak spadniesz z tej huśtawki i skręcisz sobie kark, to nie pojedziesz ze mną do miasta.". Nauczyła mnie, że należy liczyć się z uczuciami innych, patrzeć na ich potrzeby i w miarę możliwości pomagać im.. Choć brzmi to co najmniej banalnie, jednak myślę, że każda matka przyzna mi rację, iż nie dla wszystkich jest to takie oczywiste.. 23 odp.. Brzmiał mniej więcej tak: <

Też chcę kiedyś taka być.Czego nauczyła mnie moja mama?

Moja mama nauczyła mnie szacunku do innych ludzi, zwłaszcza starszych.. Nie odszczekuj się!". Znajdziesz też super Obrazki MemyMoja mama nauczyła mnie wiele.. Szacunku dla innych ludzi i bycia otwartym!. Ludzie umierają tylko wtedy, gdy się o nich zapomina - wyjaśniła mi matka krótko przedtem, nim odeszła.. W gruncie rzeczy mam wrażenie, że jestem nieco podobna do mamy.. Niedługo mam egzamin Dziś miałam 12-godzinną zmianę i szef przynosił mi pizzę 3 razy, a na koniec zrobił mi kanapkę do domu.. Nie mówię o kimś, kto ma zły dzień, który wzdycha i mówi: "Mam załamanie nerwowe".. Moja mama mnie nauczyła POGODA.. "Wygląda na to, że tornado przetoczyło się przez twój pokój.". I nie chodzi mi tutaj tylko o geny, ale i o wychowanie.. Strona 1 z 2 Odsłon wątku: 2560 alanml Zarejestrowany: 27-10-2009 17:11.. Pozdrawiam cieplutko.Czego zatem nauczyła mnie moja Mama?. Moja Mama tez tak próbowala, ale szybko zrezygnowala bo ja mam charakter po Tacie, dobrym czlowieku, ale straszliwie bezposrednim i wulgarnym.. Nie patrzyła nigdy na nikogo z góry.Z tych najważniejszych rzeczy, których nauczyła mnie Mama chciałabym wymienić: 1..

Czego nauczyła mnie mama Moja mama nauczyła mnie wiele.

Niestety nie nauczyłam się wykonywać kubraczków na kubki, uchwytów do garnków, miśków i kotków.. Nauczyła mnie ironii: "Śmiej się, a zaraz ci dam powód do płaczu!". Odpowiedz, jak cię pytam!. Post został pochwalony 0 razy: Wysłany: Nie 9:03, 07 Cze 2009 .Kilkadziesiąt lat skupiałam się na tym, czego od mamy nie dostałam.. Listy sama piszę od dawna.. Polub Familie.pl na Facebooku.. Podstawa to nie polegać na innych, tylko na sobie.. 7 grudnia 2016.. To Ona zabierała mnie do kościoła na Litanie Loretańską, to Ją zawsze rano i wieczorem widziałam poruszającą ustami do obrazu Matki Bożej Częstochowskiej, to Ona nauczyła mnie cierpieć po cichu i płakać jak dom był pusty.Kiedy byłam w liceum przeczytałam gdzieś zabawny wierszyk.. ️ Wejdź na i kup najwygodniejsze ubrania już dziś!. Świat, dotychczas skoncentrowany wokół naszych potrzeb i zachcianek, zaczyna kręcić się wokół Maluszka, który dzięki nam pojawił się w naszym życiu.Nauczyła mnie logiki: "Dlaczego?. Od wczesnej młodości sączyła we mnie wiedzę, jaka się nie śniła filozofom.. Nauczyła mnie doceniać dobrze wykonaną pracęCzego nauczyła mnie moja mama?. wełniane skarpety..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt