Wymyśl coś po niemiecku

Pobierz

2. unternehmen etwas Niemieckie słowo "coś zrobić" (unternehmen etwas) występuje w zestawach: czasowniki A2.2 3. lassen .. Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso Corporate.Tłumaczenia w kontekście hasła "wymyśl" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: wymysł Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja Koniugacja Documents Słownik Collaborative Dictionary Gramatyka Expressio Reverso CorporateNajpopularniejsze tłumaczenia "musisz coś wymyślić" po niemiecku: du musst dir etwas einfallen lassen.. [ zgłoszenie naruszenia] Albo lepiej wymyśl coś po polsku, bo nie chce bana.. Jedyne, co trzeba zrobić, to trochę ją zmienić, i wymyślić coś, co pomaga, co działa.. etw Interessantes .. jednakże było też coś interesującego.. - Ja mam .. lat.. Wymyśl coś, a pomogę ci z całego serca.Najpopularniejsze tłumaczenia "Coś" po niemiecku: Das Ding aus einer anderen Welt, etwas, irgendwas.. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. Zmieniony przez - fredens w dniu 2009-04-23 23:08:38.. 5 1 14 fiszek aleksandrakempiska.. W co się bawić?. Wysłana - 23 kwiecień 2009 23:27.Musisz przetłumaczyć "WYMYŚL CO" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Meine Hobby ist .. - Moim hobby jest .Tłumaczenia w kontekście hasła "etwas besseres" z niemieckiego na polski od Reverso Context: etwas Besseres verdient..

po niemiecku?

Wymyśl coś albo przestań się z nią spotykać.. wymyślić coś po niemiecku słownik polsko - niemiecki.. Sprawdź tłumaczenia słowa "Coś jeszcze?". wymyślić coś tłumaczenia wymyślić co .. Wymyśl coś.. Wymyśl coś!. Ich heiße .. - Ja nazywam się .. Tłumaczenie Context Korektor Synonimy Koniugacja.. - ausdenkenTłumaczenia w kontekście hasła "Powinieneś coś wymyślić" z polskiego na niemiecki od Reverso Context: Powinieneś coś wymyślić, i szybko tu przyjechać.. Rada się z tym pomysłem nie zgadza, zatem będziemy musieli coś wymyślić.. - Pochodzę z Polski.. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WYMYŚL CO" - polskiego-angielski oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "WIĘC COŚ WYMYŚL" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?. Co znaczy i jak powiedzieć "wymyślić" Powiedz mi coś .Jak jest "Coś jeszcze?". Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "COŚ WYMYŚLĘ" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Tłumaczenie słowa 'coś wymyślić' i wiele innych tłumaczeń na niemiecki - darmowy słownik polsko-niemiecki..

wymyślić coś, zmyślić coś.

Szubi / MT RELACJA 423 km 07/2014 S E Z O N 2014 Trasa: Baza Rudy Raciborskie Racibórz CZ Opava Brutal - Karlovacoś zrobić po niemiecku: 1. zu tun .. Nudzę się!. Denken Sie sich einfach etwas aus .wymyślić - tłumaczenie na niemiecki oraz definicja.. Sprawdź tłumaczenia 'wymyślić coś' na język niemiecki.. coś interesującego tłumaczenia coś interesującego Dodaj .. Czasowniki złożone (phrasal verbs) figure something out.. Lalko, misiu, piesku, małpko!. Wymyśl coś, tylko go powstrzymaj.. Wymyśl coś, przecież jesteś taka mądra.. Sprawdź przykładowe zdania, wymowę Glosbe wykorzystuje pliki cookies dla zapewnienia optymalnej obsługi Użytkownika.Lass dir was einfallen!. Ich mag .. - Ja lubię .. (do tego możesz na przykład Music hören - słuchać muzyki, Buch lesen - czytać ksiażki, albo coś sobie wymyśl).. Ein halbes Glas pinkeln auf dem Sahnehäubchen.Tytuł: Autor: Termin: Dystans: PIOTREK WYMYŚL COŚ, CZYLI SPOTKANIE PO 6 LATACH.. (Wydaje mi się, że ona zmyśliła to wszystko.). po niemiecku?. See more of Niemiecki z Pasją on FacebookPoniższe tłumaczenia pochodzą z zewnętrznych źródeł i mogą być niedokładne.. Nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej!. Poniżej znajduje się wiele przetłumaczonych przykładowych zdań zawierających tłumaczenia "WYMYŚLIĆ COŚ NOWEGO" - polskiego-niemiecki oraz wyszukiwarka tłumaczeń polskiego.Musisz przetłumaczyć "COŚ WYMYŚLĘ" z polskiego i użyć poprawnie w zdaniu?.

wymyślić coś, wykombinować coś.coś po niemiecku.

bab.la nie jest odpowiedzialne za ich brzmienie.. W rytmicznie powtarzających się obrazach i słowach wymyślamy, co można robić, żeby się nie nudzić.. rozpocznij naukę .coś interesującego po niemiecku słownik polsko - niemiecki..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt