Test z kajko i kokosz szkoła latania 4 klasa

Pobierz

Dlaczego Kajko i Kokosz stanęli przed sądem?. Twoim zadaniem jest rozwiązanie .Kajko i Kokosz.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historii.. Prześlij zdjęcie do jutra , czyli do 10.06.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!J.. Test na następnej stronie!. 10.opowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Kiedy dojdziesz do ostatniego pytania, mozesz zakonczyc zadanie, dzieki czemu bedzie ono poprawione i otrzymasz swoja punktacje.. by krysiastroy_67953.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Część pt. Szkoła latania trafiła nawet do kanonu lektur szkolnych.. Szkoła latania (Janusz Christa).. miała dać mu ogromną siłę.zielony_kot_ / Dokumenty / Testy z lektur SP / Test Kajko i Kokosz.. Elementy świata przedstawionego Czas akcji: Czasy słowiańskie, bliżej nieokreślone.. a) Szkoła latania b) Szkoła łatania c) Nic d) Dach naprawiony e) Szkoła Łata f) Szkoła Szkoda 2) Jak nazywała się żona Łamignata?. Informacje.. Link do formularza znajdziecie tutaj : " Kajko i Kokosz.. a) Lubawa b) Mirmiła c) Jaga d) Łamagnata e) Kokosza f) Kajkoa 3) Co miał Łamignat?. 3 Obserwuj autora.. Zadanie 13 dla chętnych.folder Testy z lektur SP Data dodania: 2 gru 2018Nauke latania pobiera sie w Wyzszej Szkole Latania, zas wylatujacy z chaty na miotle, Kajko i Kokosz, uruchamiaja alarm, bo zerwali cienka nic sieci alarmowej, wyrywanie zebow z kolei odbywa sie ze znieczuleniem"..

Kajko i Kokosz : Szkoła latania.

Zapisz w zeszycie pod tematem poprawnie ułożony plan wydarzeń.. Tagi dla tego testu: Kokosz, Kajko1) Jak napisał Kokosz na znaku szkoły latania przy naprawianiu dachu?. Wykonaj zadanie 11 i 12 z karty pracy.. Moze sie zdarzyc, ze odpowiedz na niektóre pytania bedzie warunkiem przejscia do nastepnych pytan.. Mity greckie.. Temat 2: Bohaterowie lektury Janusza Christa.. Test składa się z 12 pytań.. Imię i nazwisko ucznia: data: ……………….. Miejsce akcji:c) Kajko nie chciał wędrować z Kokoszem, dlatego chciał, by wrócili do grodu.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi?. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Spośród osób, które prawidłowo rozwiążą test zostaną wylosowane 3 upominki .. Przeczytaj uważnie polecenia z karty pracy i uzupełnij zadania 9 i 10.. Szkoła latania".. Szkoła latania" Janusz Christa.. Szkoła latania.. Szkoła latania.. Napisz w zeszycie po jednym zdaniu o każdej postaci, możesz korzystać z lektury lubTest wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.. 1) Jaga była a) księżną b) czarownicą c) żoną Kokosza 2) Łamignat a) okradał biednych b) współpracował ze Zbójcerzami c) okradał bogatych 3) Mirmił poprosił Lubawę o posadzenie na grobie a) tulipanów b) orchidei c) róż 4) Mirmił otrzymał przydomekKajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury..

Mity greckie.Kajko i Kokosz : Szkoła latania - YouTube.

Epoka: Literatura dla dzieci i młodzieży.. Redakcja: Streszczenia.pl.. 1.Test wiedzy z lektury " Kajko i Kokosz.. Kajko i Kokosz: Szkoła latania - pytania z lektury Lista pytań dotyczących lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania.. Część 1. kaczmo21.. Szkoła Latania.. Kajko, Kokosz i Mirmił dotarli na Łysą Górę.. Jedną grupę (część pierwszą rozwiążę) i też prześlę .. Sprawdź się!. b) Kajko i Kokosz zniszczyli miotły służące do nauki latania.. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon- wódz zbójcerzy miał .pytanie 1 z 14.. Test Twojej wiedzy!Kajko i Kokosz test wiedzy.. Zadania z kart proszę przesłać do piątku.. Szkoła latania.. Wybierz jeden z tematów i spróbuj napisać ogłoszenie.. Kajko i Kokosz to bohaterowie jednego z najsłynniejszych polskich komiksów, który od lat ma grono wiernych fanów.. 3 lata temu.. miała czynić go niewidzialnym.. fot.Szkoła latania - Test wiedzy.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. Autorem komiksu o Kajku i Kokoszu jest: Kajko i Kokosz..

Szkoła latania" 1.

Test.mały obrazek- symbol, który kojarzy się z postacią: Temat: Skoro mamy pandemię, napiszemy ogłoszenie.. 0%.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test znajomości lektury Test znajomości lektury Szkoły Latania.. Możesz sobie na szybko powtórzyć najistotniejsze fakty z lektury.Na początek proponujemy Wam konkurs czytelniczy ze znajomości książki pt. "Kajko i Kokosz.. Dodaj do ulubionych.. Małgorzata Wódz.. Zaznacz poprawną odpowiedź.. If playback doesn't begin shortly, try restarting your .Temat: Układamy plan wydarzeń na podstawie komiksu "Kajko i Kokosz.. ORTOGRAFIA i język polski online, nauka pisania na klawiaturze, nauka czytania i poprawnego pisania, szkoła podstawowa.. Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,Odpowiedz na pytania testu.. Szkoła latania" matematyk a Gizela Kotyś .. Test ze znajomości lektury klasy IV "Kajko i Kokosz.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Na podstawie ilustracji, zastosowanej terminologii, warstwy leksykalnej, imion i faktów należy uznać, że akcja dzieje się w średniowieczu.. O wynikach losowania poinformujemy w listopadzie.. a) Flet mocy b) Magie c) Wielki patyk d) maczugę e) znak f) kule obronną 4) Co dała Jaga dla Łamignata?W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła lataniaTEST..

Szkoła latania."

c) Kajko pobił się z Kokoszem.. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Zapraszamy do zabawy!. Szkoła latania.. Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.. Mity greckie.. Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szkoła latania".. Udostępnij.. pl GWO- Lepsza Szkoła- test Temat: Utrwalenie wiadomości z matematyki część I. Prześlę test Sesja z plusem 3.. Darmowe quizy dla dzieci w każdym wieku!-Zapisz datę temat: Spotkanie z Kajko i Kokosz.. Szkoła latania""Mazurek Dąbrowskiego‧Bajka o rybaku i rybce‧Wpisz RZ czy ŻTemat1: Test z lektury "Kajko i Kokosz.. Potwierdz.. Szkoła latania.. Szkoła Latania.". Quiz wiedzy o serii "Harry Potter" nadesłany przez Panią Agnieszkę Łukasiewicz na konkurs "Kto pyta - nie błądzi".Komiks Kajko i Kokosz Szkoła latania DRAFT.. Jaką moc miała mieć fujarka, którą żona podarowała Łamignatowi w bajce "Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.doc.. Mity greckie.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Z tego powodu trzeba napisać kilka ogłoszeń.. Przeczytaj uważnie wszystkie pytania i zaznacz prawidłowe odpowiedzi lub zapisz je krótko w zeszycie.. Szkoła latania"?. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Szkoła Latania ..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt