Wyprawa pełna emocji czyli tomek i huck na tropie skarbu

Pobierz

Zapoznaj się z krótką notką biograficzną: podręcznik s.304- Mark Twain.. Przypomnienie zasad ortograficznych znajduje się w podręczniku na stronie 44.. Smak przygody, s. 304-307 Dzisiaj poznamy przygodę tomka, chłopaka , który nigdy się nie nudzi , a w jego głowie rodzą się ciągle nowe pomysły .. Smak przygody \ Mark Twain, "Przygody Tomka Sawyera" Rozdział 7, temat 114, Zestaw zdań do uzupełnienia 73 kB Materiały do "Podręcznika Nauczyciela"Temat : Wyprawa pełna emocji ,czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. KS czytam ze zrozumieniem.. Słysząc jego głos , Tomek przypomniał sobie , że tego dnia umuwił się z nim na nocną wyprawę na cmentarz.. 9.06 Wejdź w rolę jednego z bohaterów tekstu i zredaguj kartkę z jego dziennika, w której opiszesz przygodę chłopców.. Za chwilę kontaktujemy się poprzez aplikację Teams.. Temat: Podsumowanie wiadomości.Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. Poza wydarzeniami niech pojawią się także opisy przeżyć.Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu W podręczniku na str. 304-306 znajduje się fragment tekstu "Przygody Tomka Sawyera.. Zeszyt ćwiczeń str.124.. Nazwij emocje towarzyszące bohaterom tekstu podczas poszukiwania skarbu: podręcznik ćw.1 s.307.. Moi drodzy, przed nami ostatnia lekcja w tym roku szkolnym.. 3.Sformułujcie i uzasadnijcie opinię na temat atrakcyjności lektury..

4.Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.

W tym celu odpowiedzcieLekcja kl.5 z 14.05.2020.. 2.Przeczytaj ze zrozumieniem.. (Po przeczytaniu, ćw.. Proszę przeczytaj test zamieszczony w podręczniku (str. 304) i wykonać ćwiczenie, 1, 2, 3/307 (ustnie).. Akcja powieści toczy się w miasteczku St. Petersburg nad rzeką Missisipi.Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. Temat: Gdzie postawić przecinek w zdaniu złożonym?Język polski klasa 5, 8.06.. Moda w średniowieczu.. Odkładamy więc na bok gramatykę i interpunkcję - zajmiemy się dziś tematem, który z pewnością zaciekawi każdego z Was i pozytywnie nastroi na nadchodzące wakacje.Podręcznika Nauczyciela "Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu", plik: temat-114-podrecznika-nauczyciela-wyprawa-pelna-emocji-czyli-tomek-i-huck-na-tropie-skarbu.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!Jun 14, 2020Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. Temat: Jak napisać dedykację?. Podręcznik str.170.. Zdjęcia wykonanych ćwiczeń proszę wysłać w wiadomości prywatnej w programie MS Times lub na adres e-mail ().Konspekt 127 .. Wyjaśnienie różnicy między emocjami a uczuciami.. tekstu "Przygody Tomka Sawyera" (podręcznik s. 304).. Przeczytaj tekst z podręcznika pt. "Przygody Tomka Sawyera" - - podręcznik str. 304-307.. · Dowiedz się, jak pisze się dedykację z podręcznika ze strony 298 · Wykonaj ćwiczenie 1 i 2 z podręcznika ze strony 298 · W zeszycie ćwiczeń wykonaj ćwiczenia ze stron 135 -137 · Zdjęcie lub skan strony 136 prześlij na mój adres do końca tygodniaTemat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu..

4.Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek iHuck na tropie skarbu.

2 Zapoznanie z biografią Marka Twaina, str. 304. na tropie skarbu.. 3.Język polski.. Dowiecie się kilku istotnych rzeczy na temat fabuły całej powieści.Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. Nacobezu: - poznaję fragment książki M. Twaina " Przygody Tomka Sawyera"-określam swoje wrażenia związane z tekstem - nazywam emocje towarzyszące bohaterom tekstu podczas poszukiwania skarbu - wskazuję elementy aktu komunikacji- komunikat, odbiorcę i nadawcęTemat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. fragment książki " Przygody Tomka Sawyera" w podręczniku na str. 304 - 306.. 312.05 Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu Lektura tekstu Przygody Tomka Sawyera.. Podręcznik str.304-307 1.Przeczytajcie proszę fragment tekstu "Przygody Tomka Sawyera" 2.Nazwijcie emocje towarzyszące bohaterom tekstu podczas poszukiwania skarbu.. 304-307 Powieść podróżniczo przygodowa - jedna z głównych odmian gatunkowych powieści XVIII wieku, wywodząca się pierwotnie z opisów, dzienników podróży i pamiętników.FabułęTemat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. Nazwanie emocji, które towarzyszyły chłopcom podczas poszukiwań skarbu i zapisanie ich w zeszycie..

)Temat 1, 2 : Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek Huck na tropie skarbu.

TEMAT: ŚW. BERNADETTA - WYBRANA PRZEZ MARYJĘ (praca samodzielna: wykonanie ćwiczeń 1,2,3 w ćwiczeniówce do tematu 50 str. 102-103) - NIE ODSYŁAMYKlasa V a od 01.06.20 r. 1.. Proszę go przeczytać; Po przeczytaniu wykonaj ćw.1,2,3, str. 307 z podręcznika; Zdjęcia swoich zeszytów proszę przesłać do piątku (29.05.20 r.).Zobacz 3 odpowiedzi na pytanie: opowiadanie na temat skarbu tomka sawyera prosze o pomoc!. Podręcznik str.304-306 - Mark Twain - " Przygody Tomka Sawyera " " Przygody Tomka Sawyera " to powieść dla młodzieży amerykańskiego pisarza Marka Twaina z 1876 roku.. Przeczytanie tekstu Przygody Tomka Sawyera str. 304 4Podręcznika Nauczyciela "Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu" - NOWE Słowa na start!.

(25.06.2020) TEMAT: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.

Podręcznik, s. 304-307.. 28.05 (czwartek) Temat: Opisujemy krajobraz.. Wchodzimy przez kalendarz.. Chciałabym, abyście przeczytali w podręczniku informacje w niebieskiej ramce na s. 305.. Bądźcie gotowi!. Temat: Powtórzenie i utrwalenie- praca w zeszycie ćwiczeń.. - dlanauczyciela.pl","description":"Temat 114.Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. Podręcznik str.304.. Dziś poznacie fragment powieści Marka Twaina .. Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu • Mark Twain, Przygody Tomka Sawyera,s.. Zapoznaj się.. 5.Nauczyciel: Zdzisława .. M.Twain ,,Przygody Tomka Sawyera'' Przeczytaj fragment książki na stronie 304.. (podręcznik str. 304) Nazywanie emocji towarzyszących bohaterom tekstu podczas poszukiwania skarbu (po przeczytaniu, ćw.. Zapiszcie temat lekcji.. Temat: Powtórzenie i utrwalenie wiadomości.. Zadanie 1 i 3 str.307.. podręcznik NOWE Słowa na start!, rozdział 7.. Nie : Język angielski : Technika.. Emocja (od łac.HISTORIA.. Przeczytanie fragmentu powieści Marka Twaina pt.. Każdą zasadę poprzyj przykładem.. Wykonaj ćw 2 i 3 (podręcznik s. 307).. włuczęga , syn miejscowego pijaka.. Przygody Tomka Sawyera.. Zachęcam was do lektury.Jun 15, 2020Temat: Wyprawa pełna emocji, czyli Tomek i Huck na tropie skarbu.. z krótką notką biograficzną Marka Twaina w podręczniku na str.304.. Być może już znasz jego niektóre utwory.. Redagowanie tekstu.. KOŁO TEATRALNE Temat: Podsumowanie pracy w II semestrze roku szkolnego 2019/2020.. Zapoznaj się z fr.. Formułowanie i uzasadnianie opinii na temat atrakcyjności lektury..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt