Wierszyk dla najlepszej przyjaciółki na urodziny

Pobierz

Byś była pełna pozytywnej energii i do życia się uśmiechała, Chcę moja przyjaciółko, żebyś także swe marzenia spełniała.. Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!. Bo życzę Ci wszystkiego, co najpiękniejsze, A słowa tu zawarte są od serca, najszczersze.. Jak fiołek wśród ukrycia Jak fiołek wśród ukrycia ożywiony tchnieniem wiosny, tak Ty miej każdy moment życia szczęśliwy i radosny!. silną, mocną, i nam wierną.. Składam Ci właśnie serdeczne słowa, Bo pogadać i przytulić jestem gotowa.Jul 24, 2020W dniu Twych Urodzin, w dniu pełnym radości, Życzę aby uśmiech na Twej twarzy gościł!. Jeśli chodzi o naszych najbliższych, chcemy, aby życzenia były oryginalne, ale kiedy nie mamy weny lub zdolności do rymowania - całość może zakończyć .I.. Nie ten, kto z Tobą tańczy, nie ten, kto się z Tobą śmieje, lecz ten, kto z Tobą płacze jest Twoim Przyjacielem.i uśmiechała się do siebie i świata.. Życzę zdróweczka i dobrej pracy, niech Cię polubią wszyscy rodacy.. To jest przyjaźń na dobre i na złe, nawet miłość temu nie równa się.. Zawsze bądź uśmiechnięty i dąż do celu nie zważając na przeciwności.. W urodzinki Twoje W urodzinki Twoje życzy Ci serduszko moje mnóstwa słodkich całusów, wesołej imprezki, miłości i kochania aż do zwariowania!. Niech wszystkie Twoje marzenia spełniają się niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki..

Krótkie życzenia urodzinowe dla przyjaciółki.

Są chwile w życiu, które w pamięci zostają, I choć czas mija, one nadal trwają.. Przyjaźń wielką jest potęgą.. Dla Ciebie nutki w ptaszków śpiewie.. Za to śmiechu i radości, wiele szczęścia i miłości.. Nigdy nie schylaj czoła przed niczym, Zawsze bądź sobą, tego XYZ Ci życzy.. w dniu Twojego święta!. Kategoria: Urodziny.. Mieć kogoś z kim można się śmiać i płakać i kto zawsze poda Ci rękę.. Te życzenia urodzinowe dla przyjaciółki idealnie sprawdzą się do kryształów 3D o wymiarach 8x5x5 oraz 11x6x6 cm.. na wszystkie Twoje zmartwienia.. W dniu Twoich urodzin.. Wszystkiego najlepszego!. Z okazji urodzin wszystkiego najlepszego.. Są też osoby, które raz poznane, Bywają w życiu niezapomniane.May 12, 2022Urodziny to wspaniały czas - szczególnie wtedy, kiedy obchodzi je nasza najlepsza przyjaciółka!. Niech nam rośnie i wyrasta, chluba naszego miasta!. Bierzemy do ręki kartkę i długopis, telefon, czy też siadamy przed komputerem by napisać te wyjątkowe życzenia urodzinowe dla koleżanki, a w naszej głowie jak na złość tylko pustka.Kochana, Życzenia dla Ciebie, Nie zerkaj za siebie, Idź śmiało przez życie, Podkochuj się skrycie, Kontroluj swe żądze, Zarabiaj pieniądze, Lekceważ pętaków, Unikaj cwaniaków, Przepisów przestrzegaj, Na sobie polegaj, Lecz przede wszystkim, Pokaż im wszystkim!.

Przyjaciółka w urodziny życzy Ci mile, Byś dzisiaj wspaniałe spędziła chwile.

Przyjaźń jest czymś wyjątkowym.Jesteś dla mnie ważną osobą, na którą zawsze mogę liczyć, Dlatego w dniu urodzin pragnę Ci szczęścia i miłości życzyć.. Dziękuję Ci, że po prostu jesteś!Dla mojej przyjaciółki kochanej przyjaciółki osoby która w mym sercu będzie i od zawsze była osoby co mnie wspierała w najtrudniejszych dla mnie chwilach osoby która czasem przeze mnie się tak bardzo martwiła co chleb mi swój dawała gdy w szkole głodna byłam co chłopców mi ściągała na trening przed miłością Tak wspaniale zawsze z Tobą śmiać się, płakać i złościć.tyle szczęścia i słodyczy w dniu urodzin Twoich życzy.. Niech każdy dzień utwierdza Cię w przekonaniu,.. Niech się spełni rychło każde Twe marzenie, A smutek i cierpienie idą w zapomnienie.. Dziękuję Ci, że jesteś, byłaś i zawsze będziesz, że zawsze mogę na Ciebie liczyć.. Częściej życzenia piszemy na facebookowym wallu lub w wiadomości.. Czego Ci.Ile na torcie świeczek dzisiaj się świeci, Tyle też w przyszłości życzę Ci dzieci.. Szczęścia, by każdy dzień przynosił radość Radości, by uśmiech nie znikał z Twojej twarzy Uśmiechu, by przeganiał zmartwienia Beztroski, by żyć w pomyślności i zdrowiuAug 18, 2021Dla Ciebie kochana, mam życzeń koszyczek, Zdróweczka, uśmiechu, po pierwsze Ci życzę..

Dla mojej jedynej, pierwszej, prawdziwej przyjaciółki, życzenia szczęścia i wielu sukcesów.

Ponieważ przez cały rok jesteście dla siebie nawzajem.. W dniu urodzinGdy miałam złe dni do Ciebie pisałam, Gdy miałam problemy Ty je rozwiązywałaś, Gdy płakałam Ty mnie pocieszałaś, Tak na prawdę pół swojego świata mi oddałaś, Dlatego DZIĘKUJĘ Ci za wszystko, Jesteś najlepszą na świecie towarzyszką.Życzenia urodzinowe powinny być wyjątkowe, zabawne czasem wzruszające, a już na pewno głęboko zapadające w pamięć.. Wszystkiego najlepszego, niech wszyscy będą świętować i nadal pozostań taką dobrą przyjaciółką / takim dobrym przyjacielem. ". Żyj odważnie i szczerze ciesz się każdym nowym dniem.Kochana przyjaciółko urodziny właśnie masz,|Moje zdanie w tym temacie już oczywiście znasz.|Zaliczasz się od dziś do dziewczyn w średnim wieku,|Starzejesz się powoli mój Ty roztrzepany człowieku.|Zmarszczki pomału pokrywają Twą twarz jaśniejącą,|Ale dalej jesteś dla wszystkich gwiazdą świecącą.|Przyjmij te swoje urodziny z honorem i godnością,|Nie wykazuj się dzisiaj w żaden sposób słabością.|Nastał już taki wiek, że musisz myśleć o przyszłości .Życzenia dla przyjaciółki na urodziny Z okazji Twoich urodzin życzę Ci szczęścia wszechogarniającego, mnóstwa przyjaciół, samych dobrych chwil oraz dużo optymizmu w codziennych zmaganiach z rzeczywistością..

Specjalnie na urodziny możesz podziękować, dziękujesz za przyjaciółkę lub najlepszego kumpla.

Życzę sukcesów i przyjemności, życzę uśmiechu i pomyślności.. Czego Ci życzyć, jak nie miłości,TodayDla przyjaciela o przyjaźni.. W XXI wieku coraz rzadziej wysyłamy sobie kartki urodzinowe.. Tak właśnie przyjaźń przedstawia się w życiu, Nie wolno jest trzymać przenigdy w ukryciu.. życzenia miłości i zdrowia.. każdy prawo ma do złości.. Wyślij e-mail Facebook 7 Twitter Przyjaciółko!. Dla Ciebie wszystko, czego zapragnie dusza, bo jesteś słodkim aniołkiem, który wciąż do radości nas zmusza!. ;) - Mało zmartwień i agresji, żadnych stresów czy depresji.. Autor: Nieznany.. Wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin!Dla Ciebie gwiazdki, co błyszczą na niebie.. 889 (1626 głosów) Oceń: Skopiuj.Życzenia urodzinowe dla przyjaciółki Moja kochana Przyjaciółko, Twój uśmiech zawsze promienieje radością i pozytywną energią.. Jeśli zależy ci na tym, żeby zrobić wrażenie na przyjaciółce, w dniu jej urodzin postaraj się znaleźć śmieszne i ujmujące życzenia urodzinowe dla przyjaciółki.- Dzień radosny, dzień jedyny, mojej psiapsióły urodziny!. Gości wielu, kosza kwiatów, moc toastów i wiwatów.. Zdajemy sobie sprawę z tego jak ciężko czasami ułożyć ciekawe, niebanalne życzenia urodzinowe dla koleżanki.. Ocena użytkowników: / 108.. W przeciwieństwie do miłości.. Droga przyjaciółko, W dniu urodzin życzę Ci subtelnej niecierpliwości wiosny, łagodnego wzrastania lata,Piękne życzenia urodzinowe dla przyjaciółki Dziękuję, że jesteś, i w dniu święta Twego.. Pamiętaj, że jestem nie tylko w radości, W smutku, w potrzebie będę i w złości.. życzyć Ci wiele szczęścia i słodyczy!Życzenia urodzinowe dla koleżanki.. Dużo się śmiej i korzystaj z życia w każdym jego najdrobniejszym aspekcie.Przyjmij w swe urodziny życzliwość też moją..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt