Lektura felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi charakterystyka bohaterów

Pobierz

Mieszka i uczy się w Warszawie.. Wydana została również w języku litewskim, węgierskim i czeskim.. Test z lektury ,,Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" .. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. Koniec świata jaki znamy Książki z serii, w których występuje Morten [edytuj | edytuj kod] Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów, Felix, Net i Nika oraz Orbitalny .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - test z lektury.. Net Bielecki - charakterystyka.Podstawowe informacje o bohaterze Net Bielecki jest uczniem I klasy gimnazjum warszawskiego Pochodzi z zamożnej rodziny Mieszka z rodzicami na najwyższym.. Jego pasją jest informatyka.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Dziewczyna lubi ludzi i dobrze się z nimi dogaduje.. Czy uda Ci się nazwać drugoplanowych bohaterów "Władcy Pierścieni .Gang Niewidzialnych Ludzi, Pałac Snów, Orbitalny Spisek (udział Mortena nie jest do końca udowodniony), Bezpieczne Dorastanie.. Chciałabym napisac o Nice Mickiewicz z książki "Felix, Net i Nika" Żyby zajmowała ok .. Lubi żarty i ironie.. Książka "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" łączy cechy różnych odmianJeżeli sprawdzian z tej lektury jest tuż, tuż lepiej sprawdź stan swojej wiedzy na jej temat przechodząc ten quiz..

... Felix , Net i Nika , oraz gang niewidzialych ludzi- test.

3/4 strony A4 jak chcecie to możecie więcej.Test z lektury "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi" (Rafał Kosik).. Rozwiąż test!Super test z lektury.. Powieść wydano w 2004 roku, rok później Polska Sekcja IBBY wyróżniła książkę tytułem "Książki Roku 2005".. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Jako że Felix, Net i Nika nie są mu do niczego potrzebni, każe ich zabić - wszelkie urządzenia jakie były w pokoju, zaczęły się zmieniać w roboty, mające zabić trójkę bohaterów.. 2009-05-31 13:23:27Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Ma urodziny w drugiej połowie września.. Jego tata jest inżynierem - wynalazcą, konstruktorem, zaś mama - dyrektorem marketingu w bardzo dużym banku.Podstawowe informacje o bohaterze Nika to letnia uczennica klasy Ia gimnazjum w Warszawie współtowarzysz przygód Felixa i Neta Rodzice Niki nie żyją jej.. Czy zdołasz odpowiedzieć na każde pytanie dotyczące przygód trójki gimnazjalistów?. Zawsze nosi ze sobą wielki plecak ze wszelkimi rodzajami narzędzi, akcesoriów i gadżetów, ma także "superzegarek", który oprócz godziny pokazuje takie informacje jak czas wschodu i zachodu słońca, oraz ma wbudowany alarm.Temat: Zwykli - niezwykli bohaterowie "Felixa, Neta i Niki oraz Gangu Niewidzialnych Ludzi"..

... Felix Polon - charakterystyka.

Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Zapomniałeś, kim jest Morten, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Obecnie jest uczniem Gimnazjum im.. Udostępnij.. Sprawdź swoją znajomość tej lektury .. Spotkanie w nowej szkole i .Postacie tytułowe Felix Polon.. 16 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Nie przepada tylko za Aurelią, która często jej dokucza i próbuje flirtować z Netem.. Liczy on obecnie (2019) piętnaście części.. prof. Stefana Kuszmińskiego.. Szukaj.. Szczupły i jasnowłosy chłopak o piwnych oczach, niższy od Neta o pół głowy.. Udostępniamy tutaj dokładny opis oraz charakterystykę bohatera: jej powiązania i motywacje.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi to pierwsza część cyklu o przygodach przyjaciół.. Mieszka przy ulicy Serdecznej w Warszawie, uczęszcza do Gimnazjum im.. Plan ramowy 1.. Odpowiedz.Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - powieść młodzieżowa science fiction.. Razem z ojcem stworzył program AI, który nazywa się Manfred.. Podstawowe informacje o bohaterze Felix Polon - bohater cyklu Rafała Kosika Felix, Net i Nika - ma 13 lat..

Czas i miejsce akcjiNet Bielecki - jeden z trójki głównych bohaterów serii "Felix, Net i Nika".

Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. Jaką tajemnicę ukrywała Nika?. Jego pasją jest konstruowanie robotów; od dziecka marzy o stworzeniu robota uniwersalnego.. Test z lektury: "Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi".. Śmieszne teksty są jego znakiem rozpoznawczym.. Uciekają wraz z Niką do kanału .8.1 Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi; 8.2 Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa; 8.3 Felix, Net i Nika oraz Pałac Snów; 8.4 Felix, Net i Nika oraz Pułapka Nieśmiertelności; 8.5 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek; 8.6 Felix, Net i Nika oraz Orbitalny Spisek 2: Mała Armia; 8.7 Felix, Net i Nika oraz .Napisz charakterystykę Niki Mickiewicz z ksiązki "Felix, Net i Nika" "Ta osoba naprawdę mi imponuje" - napisz charakterystykę osoby rzeczywistej lub fikcyjnej, którą szczególnie podziwiasz.. Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.. 4 .Witaj na stronie Quizz.pl.. Utwór otwiera cykl złożony obecnie z piętnastu tomów.. Przypomnijcie sobie najważniejsze informacje dotyczące lektury.. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. Adaptacja Powieść Rafała Kosika doczekała się adaptacji filmowej (2012).. 2012-10-01 15:47:03 Czytacie książki FELIX , NET I NIKA ?. Na pewno pomożemy ci w nauce na sprawdzian !. 5 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0..

U góry znajdziesz quiz Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi - Test.Wypełnij ten test, i sprawdź ile wiesz o Felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi!.

2016-05-09 10:01:54 Co uwarzasz o książce Felix , Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi ?. Test składa się z 12 pytań.. W jakich okolicznościach poznali się Felix i Net?. Wskaż przykłady cech charakterystycznych dla różnych typów powieści, jakie możesz znaleźć w książce Rafała Kosika.. Mieszka na ostatnim piętrze dwudziestopiętrowego apartamentowca w Warszawie.. Razem z Netem i Niką tworzą superpaczkę i przeżywają niesamowite .Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - czy warto przeczytać tą książkę?. Zawsze chodzi w rozczochranych włosach, ale i tak ma duże powodzenie u .RafaĄ Kosik Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - scenariusze lekcji 5 1 Karta pracy - Typy powieści 1. .. Felix Polon - charakterystyka.. Pomogą Wam w tym karty pracy, które otrzymaliście ode mnie w zeszłym tygodniu.. prof. Stefana Kuszmińskiego w Warszawie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.Sprawdź swoją wiedzę na temat lektury Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi.Felix net nika; potrzebuje charakterystyki Felixa z ksiazki FELIX NET I NIKA; Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi Uzasadnij, że lektura Felix, Net i Nika oraz Gang; OPISZ JEDNĄ Z PRZYGÓD FELIX ,NET I NIKA; Proszę o streszczeie szczegółowe lektury Felix Net i Nika.. Netowi i Felixowi udaje się na chwilę zawiesić programy sterujące robotami Mortena i trochę zniszczyć.. Szukaj.. Net Bielecki - charakterystyka.• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułce• Felix, Net i Nika • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie szczegółowe • Felix, Net, Nika - bohaterowie • Felix Polon - charakterystyka • Nika Mickiewicz - charakterystyka • Net Bielecki - charakterystyka • Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi - streszczenie w pigułceZapomniałeś, kim jest Bohaterowie epizodyczni, postać w lekturze Felix, Net i Nika oraz Gang Niewidzialnych Ludzi, Kosik Rafał?. Ale tata Niki żyje!. Skomentuj.. Nika twierdzi, że Felix i Net to jej najbliżsi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt