Polska i świat w xii-xiv wieku sprawdzian

Pobierz

Klasa 7 Historia powtórzenie wiadomości.. Ilość pytań: 12.. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjna Inne Zaloguj się Załóż .Rozdział V Rzeczpospolita w XVI wieku str. 171 - 212 Rzeczpospolita w XVI wieku Rozdział VI Wiek wojen str. 215 - 263 Wiek wojen Klasówka - pomagamy w sprawdzianach - wiarygodne testy powtórkowe i streszczenia.Polska i świat w XII - XIV wieku.. piątek, 1 lutego 2013 Śladami Przeszłości 2 Polska i Świat w XII-XIV wieku - sprawdzian i odpowiedzi a i bPobierz sprawdzian polska i świat w xii-xiv wieku chomikuj kluczPobierz: .• polski magnat, doradca Karola Gustawa przed najazdem na Polskę - Hieronim Radziejowski • hetman kozacki, który podpisał z Rzecząpospolitą ugodę w Hadziaczu - Jan Wyhowski • przeor zakonu paulinów, kierował obroną Jasnej Góry przed Szwedami - Augustyn Kordeckisprawdzian historia sladami przeszlosci 2 polska i swiat w xii xiv wieku .. gestbochilverd38: sprawdzian polska i swiat w xii xiv wieku chomikuj.. Pomoc w zakresie dostępności.. Czytaj uważnie tekst i zadania.. Sprawdzian.. pytanie zadane 13 maja 2019 w Edukacja przez użytkownika niezalogowany.. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie oraz akceptujesz regulamin strony.. Statystyka testu.. 2011-10-09 19:46:27; Odpowiedzi do sprawdzianu .W pliku znajdują się testy i odpowiedzi do każdego działu w książce..

Polska i świat w XII-XIV wieku- daty.

Ściągnij i pisz sprawdziany na taką ocenę jaką chcesz.. Rozdziały: POLSKA I ŚWIAT W XII-XIV WIEKU, SPOŁECZEŃSTWO ŚREDNIOWIECZA, POLSKA I EUROPA W XV WIEKU, NARODZINY NOWOŻYTNEGO ŚWIATA, RZECZPOSPOLITA W XVI WIEKU, WIEK WOJEN.Ta strona korzysta z plików cookies.. Brak możliwości powrotu do pytań po udzieleniu odpowiedzi.. Przejdź do.. 2013-03-07 23:50:51; Ma ktos odpowiedzi do sprawdzianu z historii Śladami Przeszłości 2 dział 1 polska i świat w XII - XIV wieku?. Zapraszam po inne sprawdziany:)Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Mieliscie sprawdzian z rozdzialu "Polska i swiat w XII - XIV wieku " jest to klasa 2 gimnazjum .POLSKA I ŚWIAT W XII-XIV w. powtórzenie wiadomości .. powtórka przed sprawdzianem Odkryj karty.. wg Justyna15.Plik Klucz do testu A Polska i świat w XII XIV wieku.doc na koncie użytkownika aneta_2909 • folder 2 gimnazjum • Data dodania: 12 sty 2014Historia-Polska i Świat w XII-XIV wieku egzamin gimnazjalny.. Społeczeństwo średniowiecza 3.. POLSKA I ŚWIAT OD XII DO XIV w.. Kl. 2 G. R. I - Polska i świat w XII-XIV w. Załóż miniblog; Zapomniałem hasła; .. sprawdzian historia sladami przeszlosci 2 polska i swiat w xii xiv wieku turbofile.co.pl/ .7.. Sensacje XX wieku; Seriale historyczne; Sprawdziany; Szkoła; ..

Polska i Europa w XV wieku... 4.

Test rozwiązywano: 408 razy.. O autorze.. "Polska w XIII-XV wieku" Opis: Pobierz sprawdzian, lub odpowiedzi do testu "Polska w XIII-XV wieku" grupa testu A i B dla klasy 5, .PDF, Sprawdzian dostępny jest w formacie PDF, gotowy do wydrukowania.. Plik do pobrania na stronie: om.gy/YlJB3 / 4 lata temu (28 września) Oglądasz 1-2 z 2 .. 395 osób lubi to.. 1 odpowiedź .. Ma ktoś sprawdzian Świat w okresie międzywojennym klasa 7, wydawnictwo nowa era?. Rozbicie dzielnicowe: - cezury (odkąd dokąd - daty i .Test 1 - Europa i Świat w XVI wieku - Europa i świat w XVI wieku -kl. VI - Europa i świat w XVII i XVIII wieku - przywódcy walk w XVI/XVII wieku.. W zadaniach od 1. do 3., 5., 6. oraz od 10. do 1 3 .Polska i świat w XII-XIV wieku- klasa 2 gimnazjum Zawiera 18 pytań.. Najnowsze wpisy.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Sprawdzian z historii, Polska i świat w XII-XIV wieku.Test grupy A i B.LINK: Szybko i prosto!Zapraszam po inne sprawdziany :)Zobacz 4 odpowiedzi na pytanie: Mieliście sprawdzian z rozdziału "Polska i świat w XII - XIV wieku " jest to klasa 2 gimnazjum podręcznik "Śladami przeszłości " .. 0 głosów.. sladami przeszlosci 2 sprawdzian polska i swiat w xii-xiv wieku grupa A i B. Sprawdzian + odpowiedzi!. Przygotuj się do klasówki i sprawdzianu.Test a Polska i świat w XII XIV wieku Test podsumowujący rozdział I 1..

Zagadnienia na sprawdzian.

Powojenny podział świata .. Sekcje tej strony.. Test: Świat w drugiej połowie XIX wieku 2021 Memorizer.pl | Wykonanie: SpaceLab.Plik Polska i świat w XII XIV wieku test A.doc na koncie użytkownika Aspoleczna.98 • folder sprawdziany gimnazjum klasa 2 • Data dodania: 22 paź 2012Połowa XIX wieku - ŚWIAT ogólnie 2014-11-25 00:46:01; Ma ktoś ( lub wie skąd pobrać ) sprawdzian - śladami przeszłości Świat w II połowie XIX wieku?. Świat od Rewolucji Francuskiej do wybuchu I wojny światowej (poziom gimnazjum) Środki stylistyczne - składniowe środki wyrazu 1138 historia Europa w średniowieczu Bogowie egipscy Najważniejsze daty, 2 gim.#sprawdzian polska i swiat w xii xiv wieku chomikuj.. Po każdym pytaniu będzie pokazana poprawna odpowiedz.. Sprawdzian tylko dla zalogowanych użytkownikow.. Na Pingerze siedzi: 322 033 użytkowników 12 677 515 wpisów 16 960 .Pobierz sprawdzian z historii polska i świat w xii-xiv wieku 2 gimnazjumPobierz: Chemia, Fizyka, Matematyka, Historia, Niemiecki, Angielski, WOK, WOS - sprawdziany i odpowiedzi!. Kl. 2 G. R. I - Polska i świat w XII-XIV w. .. Polska w XVI wieku - postacie i ich dokonania Połącz w pary.. Adres e-mail lub numer telefonu: .. Polska i świat w XII-XIV wieku 2. darmowe-sprawdziany.pl..

Narodziny nowożytnego świata 5.

Jeśli tak to piszcie co na nim było :) Daję 1o :)Test "Polska i świat w XII-XIV wieku" - grupa A, klucz odpowiedzi, plik: test-polska-i-swiat-w-xii-xiv-wieku-grupa-a-klucz-odpowiedzi.doc (application/msword) Śladami przeszłości .. Rozpocznij sprawdzian.Pobierz sprawdzian z historii polska i świat w xii-xiv wieku 2 gimnazjumPobierz: na sprawdzian..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt