Test kwalifikacyjny urząd skarbowy

Pobierz

nie wiem, na jakie stanowisko startujesz.. najpierw miałam testy, potem osoby, które przeszły pomyślnie testy miały rozmowę kwalifikayjna.. Rozwiązuj test.. Co ciekawe również miałem trzeci wynik z testu jednak nikt mnie na rozmowę kwalifikacyjną nie zaprosił.Co jakiś czas publicznie ogłaszany jest nabór do urzędu - tłumaczy pracownik UKS-u i właściciel strony internetowej .. ustawa o podatku od towarów i usług, tutaj: art. 15, art. 96-100 i art. 111 - ze wszystkimi rozporządzeniami do tego art. Poczytaj o organizacji administracji podatkowej oraz poprzeglądaj sobie rodzaje deklaracji/zeznań, tj. w jakich okolicznościach jaką się składa.Witam wszystkich :) Jest nabór do Katowic do Izby Administracji Skarbowej na : Referent w Drugim Dziale Spraw Wierzycielskich (IEW2) konkurs składa się z 2 etapów test wiedzy i rozmowa kw.Finanse publiczne testy.. System punktacji jest taki sam jak na egzaminie (poprawna odpowiedź +2 punkty, zła odpowiedź -1 punkt, brak odpowiedzi 0 punktów).. zaznaczę, że w konkursie nie ma wymagan znajomości ustaw i rozporzadzen o paszportach.Rekrutacja w księgowości - na co zwrócić uwagę.. Źródło: Izba Administracji Skarbowej w Warszawie.. - Najpierw przeprowadzany jest test wiedzy.Podpis kwalifikowany to podpis elektroniczny, który ma moc prawną taką jak podpis własnoręczny.. Rozwiązuj test..

Osoby potocznie nazywane celnikami, obecnie określane są mianem funkcjonariuszy celno-skarbowych.Typ pracy: Służba cywilna.

Tylko ta osoba, do której podpis.. Ale po rozmowie kwalifikacyjnej z naczelnikiem okazała się już bezkokurencyjna.. Na jakie umiejętności, poza technicznymi, zwrócić uwagę przy rekrutacji księgowego do Biura Rachunkowego?1.. Pisze się test, potem czeka się na wyniki i rozmowa kwalifikacyjna tych, którzy osiągnęli wystarczającą liczbę punków po 5 minutek.ix.. Od: Agnieszka Niemczyk .. 141 pytań.. 1-10 .Testy w rekrutacji - bądź sobą 01:21 11.04.2005 myślenia, działania pod presją czasu; bada się jej umiejętności werbalne i przestrzenne, zdolność myślenia abstrakcyjnego bądź analitycznego, operowania liczbami itd.Plik przykladowy test kwalifikacyjny do urzedu miasta.zip na koncie użytkownika ibrahim13381 • Data dodania: 17 sty 2015. pytania miałam dość szczegółowe, nie mówię już o tych z izby.Może być testem jednokrotnego lub wielokrotnego wyboru (składa się z minimum 20 pytań).. Znajomość podstawowych zagadnień społecznych i ekonomicznych oraz ich wzajemnych zależności w gospodarce i polityce społecznej Rzeczypospolitej Polskiej i krajów Unii Europejskiej i na świecie.Temat: testy kwalifikacyjne w urzędzie skarbowym.. Urzędzie Skarbowym.. zaproszona na testy kwalifikacyjne, po czym się .TEST WYBORU z zakresu podatku dochodowego od osób prawnych oraz Ordynacji podatkowej Stan prawny na dzień 1 stycznia 2017 r. Proszę o wybranie prawidłowej odpowiedzi na każde z poniższych pytań..

Na ich specjalne życzenia publikujemy dziś test ponownie, tym razem z odpowiedziami, które rekrutujący urząd uznawał za prawidłowe.

Jest poświadczony specjalnym certyfikatem kwalifikowanym, który umożliwia weryfikację składającej podpis osoby.. Witam, Zostałam zaproszona na rozmowe o prace na stanowisku referenta w.. Pomiar zjawisk i procesów społeczno-ekonomicznych.. Numer oferty: 83440.. 1.Co oznacza zasada szczegółowości budżetowej?. Prawnym wyrazem szczegółowości jest klasyfikacja budżetowa, która sprowadza się do podziału na: działy, rozdziały, paragrafy.Urząd Skarbowy w Kętrzynie.. Dotyczy szczegółowego ujęcia dochodów i wydatków.. Ogłoszenie nr 83452 referent ds. wierzycielskich w Drugim Dziale Spraw Wierzycielskich w Urzędzie Skarbowym Warszawa - Bemowo.. Jakich pytań mogę się spodziewać?Test wiedzy obejmuje pytania z zakresu: prawo : źródła prawa, prawo konstytucyjne, instytucje polityczne, prawo administracyjne, sądownictwo (w tym administracyjne), dostęp do informacji publicznej, ochrona danych osobowych, ochrona informacji niejawnych, służba cywilna, prawo międzynarodowe publiczne, prawo Unii Europejskiejw tamtym roku udało mi się dostać do US.. Zagadnienia społeczne i ekonomiczne.. Kętrzyn Urząd Skarbowy - jako "najlepsza" została wybrana kandydatka, która miał dopiero trzeci wynik z testu.. Z obowiązku jej odbycia zwolnieni są pracownicy zatrudnieni w tych jednostkach, a także pracownicy, którzy odbyli już służbę przygotowawczą zakończoną pozytywnie zdanym egzaminem, oraz ci zwolnieni z obowiązku jej odbycia przez kierownika jednostki samorządowej..

Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wieprz - porady prawne, właściwy urząd skarbowy.

Data publikacji: 26.08.2021 11:15.. 1.Rozwiązuj test.. O darmowe porady prawne można też pytać np. w urzędzie gminy.. i certyfikat są przyporządkowane, może go używać.publicznego lub przestępstwo skarbowe: a) nie może zostać zatrudniona na stanowisku kierownika urzędu stanu cywilnego oraz zastępcy kierownika urzędu stanu cywilnego, b) nie może zostać zatrudniona na stanowisku kierownika urzędu stanu cywilnego oraze-Urząd Skarbowy umożliwia ci załatwienie wielu spraw online - bez wychodzenia z domu, na dowolnym urządzeniu, 24/7.. Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Wielu Czytelników miało pretensje, że opublikowaliśmy pytania testowe bez zaznaczenia prawidłowych odpowiedzi.. na teście miałam pytania typowe z księgowości, a oprócz tego były dodatkowe pytania przysłane z izby skarbowej i to już było ogólnie z ekonomi.. egzaminie na inspektora kontroli skarbowej.. (+Oferty pracy) Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że 1 marca 2017 roku Służbę Celną zastąpił nowy organ ścigania — Służba Celno-Skarbowa.. 893 pytań.. 1-17, art. 119 niejawne nabycie, zbycie lub przejęcie przedmiotów ust.. Znajdziesz tu m.in. Twój e-PIT, status zwrotu podatku, zgłoszenie aktualizacyjne ZAP-3, wykaz mandatów karnych, twój numer mikrorachunku podatkowego (na który wpłacasz PIT, CIT i VAT) czy e-mikrofirmę (do generowania i .ide na test kwalifikacyjny na stanowisko ds. paszportów. nie mam pojecia jak wyglada taki test, to jest moje pierwsze takie doświadczenie..

organizacja i funkcjonowanie krajowej administr acji skarbowej..... 141 a. test..... 141Niedługo będe pisała test kwalifikacyjny na stanowisko Referenta do Spraw Informacyjno - Recepcyjnych w Urzędzie Skarbowym.

Udział procentowy pytań z poszczególnych działów prawa jest identyczny jak na egzaminach przeprowadzonych w latach ubiegłych.. Na rozwiązanie testu masz 50 minut.Kontakt‧PomocGeneralnie wszystkich kandydatów zapraszają na ten sam dzień i godzinę.. Pytania mają dotyczyć jak wszyscy tutaj piszą ordynacji podatkowej i podatku VAT, ale moze ktoś, kto już pisał taki test poda jakieś konkretne pytania, bo przecież ludzie nie wierzę że nikt niczego nie pamięta co było na teście, a ogólnikowo każdy kto zna ustawę może się domyślać.Temat: Test do Urzędu Skarbowego - czego się spodziewać.. Osoba informująca mnie o tym (dzisiaj rano) podała, po przedstawieniu się oczywiście, datę (jutro), godzinę i że jestem.. Wcześniej warto zapoznać się z ustawą o nieodpłatnej pomocy prawnej, nieodpłatnym poradnictwie obywatelskim oraz edukacji prawnej.W ten sposób zorientujecie się Państwo, do czego macie prawo, jakie porady prawne za darmo są w ogóle w przepisach przewidziane.Służba Celna - praca i zarobki.. Do rozmowy kwalifikacyjnej zapraszanych jest maksymalnie 10 kandydatów, którzy uzyskali największą liczbę.Plik przykladowy test kwalifikacyjny do urzedu skarbowego.pdf na koncie użytkownika doominabag • Data dodania: 21 sty 2015.. Współczesna księgowość - nowoczesna, dynamiczna i zautomatyzowana, wymaga od księgowego specjalnego zestawu cech, które jeszcze kilka lat temu nie były aż tak potrzebne..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt