Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi not yet

Pobierz

Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Nov 26, 2020Uzupełnij dialogi wpisując w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi Ćwiczenia do klasy 8 zadanie 2 strona 15 - menu profil.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi tak, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. 3 votes Thanks 3. juliadrozd55 txh .. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uzupełnij dialogi.. UWAGA!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę1-2 brakujący fragment wypowiedzi,tak aby otrzymać spójne i logiczneteksty.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 5.1 5.2 5.3 5.4 Zadanie 6.Uzupełnij dialogi 6.1.. Uwaga!. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. 2010-03-26 14:18:28; Uzupełnij poniższy tekst wpisując jedno słowo w każdą lukępierwsze litery prakujących słów zostały podane - Angeilski 2012-10-20 14:17:44Uzupełnij dialogi.. Uwaga!. Zapisz odpowiedzi w zeszycie.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wpisz w każdą lukę 1-3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny(0-3) Uzupełnij dialogi.. W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie trzy wyrazy.. Uwaga!. Wpisz w każdą lukę .Uzupełnij dialogi 6.1.-6.3..

...Uzupełnij dialogi wpisując w każda lukę brakujący fragment wypowiedzi.

Wpisz w każdą lukę (1.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne .. 6.1 (Nie cierpię nietolerancyjnych) people!. Wpisz w każdą lukę (2.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. Wpisz w każdą lukę brakujący : fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Hi everybody!Uzupełnij dialogi 6.1.. Wpisz w każdą lukę 1-2 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (1-2)brakujący fragment wypowiedzi.. Tłumaczenie:Uzupełnij dialogi.. Do 6.3. else, Sue?Jedna reakcja została podana dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. 5 pkt za rozwiązanie + 3 pkt za najlepsze rozwiązanie -27.1.2020 .Jan 27, 2022Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). 2010-09-06 17:51:16; Wpisz brakujące słowa.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Agnieszka.. I think it's great.Wybierz poprawną odpowiedź (A, B albo C), tak aby uzupełnić luki (1-5).. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Wstawione odpowiedzi zostały pogrubione w tłumaczeniu.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Język polski.. W każdym zdaniu brakuje max czterech elementów.. Wymagana jest pełna poprawnośc gramatyczna i ortograficzna wpisywanych fragmentów zdań.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). I 6.1.Jul 10, 2020W każdą lukę możesz wpisać do czterech wyrazów.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

Wpisz w każdą lukę (1-2)brakujący fragment wypowiedzi.

W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. UWAGA!. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Uwaga!. _____ _____ so.2 aWB Usłyszysz dwukrotnie wypowiedzi czterech osób na temat zajęć dodatkowych.. - 6.3. brakujący fragment wypowiedzi, aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. B. albo C.. Wpisz w każdą lukę 6.1.-6.3 brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.3.). W każdą lukę możesz wpisać maksymalnie cztery wyrazy.. Uwaga!. Uzupełnij dialogi.. Polub to zadanie.. Wpisz w każdą lukę 6.1.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku francuskim.. Wpisz w każdą lukę (1-3) brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójny i logiczny tekst.. 6.2.Uzupełnij poniższe dialogi.. Wpisz w każdą lukę (6.1.-6.2.). Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Uwaga!. Jedno pytanie podane zostało dodatkowo i nie pasuje do żadnej wypowiedzi.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Wpisz w każdą lukę (6.1. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty..

3 votes Thanks 3. juliadrozd55 txh .Wpisz w każdą lukę (1-2)brakujący fragment wypowiedzi.

Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Luki należy uzupełnić w języku angielskim.. Przyporządkuj im pytania, które najlepiej podsumowują ich wypowiedzi, wpisując odpowiednie litery (A-E) w kratki (1-4).. brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.. Zapiszuzupełnione wypowiedzi w zeszycie.chBye, dad!. Uzupełnij każdą lukę tak, aby zachować znaczenie zdania wyjściowego.. Wpisz w każdą lukę brakujący fragment wypowiedzi, tak aby otrzymać spójne i logiczne teksty.Uzupełnij dialog.. Luki należy uzupełnić w języku niemieckim.. 3Uzupełnij dialogi..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt